/
2 dakikada okunabilir

EŞ ZAMANLI TEMİZLİK ÇALIŞMASI

1453 Konutları çevresinde yapılan peyzaj çalışması eş zamanlı olarak Kütahya’daki tüm parklarda gerçekleştirildi. Çocukların daha temiz bir ortamda oyunlarını oynayabilmeleri için titizlikle çalışan ekipler, bazı vatandaşların bilinçli ya da bilinçsiz olarak kirlettiği alanları temizledi

Kütahya’nın yeni gözde yerleşim alanlarının başında gelen 1453 Konutları çevresinde peyzaj çalışması yapıldı. Yapılan çalışmanın yanı sıra Kütahya’daki tüm parklarda temizlik çalışması eş zamanlı olarak başlatıldı.

Kütahya’nın yeni yaşam alanı olarak cazibe merkezi haline gelen 1453 konutları ve çevresinde peyzaj çalışması yapıldı. Çim bakımı, park temizliği ve genel temizliği yanı sıra yapılan diğer çalışmalarla 1453 konutları ve çevresi görsel güzelliğe kavuştu.

‘DUYARLI DAVRANALIM’

1453 konutlarında yapılan çalışmaların yanı sıra tüm çocuk oyun parklarında temizlik çalışması başlatıldı. Ekipler yaptıkları çalışmalarla bazı vatandaşlarımızın bilinçli ya da bilinçsiz olarak kirlettiği çocuk oyun parklarında yapılan temizlik çalışmaların ardından, çocuklarımız daha temiz bir ortamda oyunlarını oynayabilecek. Kütahya Belediyesi’nden yapılan açıklamada vatandaşlardan çevre temizliği konusunda daha duyarlı olmaları istendi.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Resmi Kurumlar haberleri

MAHALLELERE DEĞER KATACAK

1453 Konutları ve Akkent Mahallesinde yapılan peyzaj çalışmalarını yerine inceleyen Başkan Alim Işık, çalışmaların her iki