2 dakikada okunabilir

DUMANSIZ KAMPÜS PROJESİ TAM GAZ

DPÜ Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal ve Yeşilay Kütahya Şubesi Başkanı DPÜ Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Fulya Topçuoğlu bir araya gelerek DPÜ kampüsünden uygulanacak Dumansız Kampüs’ projesi hakkında değerlendirmelerde bulundu

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal, Yeşilay Kütahya Şubesine ziyarette bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkanlığını DPÜ Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal’ın yaptığı şubeye ziyaretinde Rektör Kazım Uysal’a Eğitim Fakültesi Dekanı ve Genç Yeşilay Topluluğu danışmanı Prof. Dr. İrfan Terzi de eşlik etti.

‘HAYIRLI OLSUN’

Şube binasında Prof. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal ile beraber Başkan Yardımcısı Ercan Şirin, Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Alihan Yaşar Akkoç, Mehmet Bilgili ve Dr. Çiğdem Orgun Şahin tarafından karşılanan Prof. Dr. Uysal ve Prof. Dr. Terzi, yakın zamanda göreve başlayan Yeşilay Kütahya Şubesi heyetine yeni görevlerinin hayırlı olması dileğinde bulundu.

Yeşilay tarafından DPÜ’de uygulanan ‘Dumansız Kampüs’ projesi hakkında değerlendirmelerde bulunulan görüşmede ayrıca kurumlar arasında yeni projeler üzerinde iş birliği olanakları ele alındı.

Yeşilay Kütahya Şubesinden görüşmeye ilişkin yapılan yazılı açıklamada “Çalışmalarımıza desteklerini her daim sunan Sayın Rektörümüze ve Sayın Dekanımıza nazik ziyaretleri için teşekkürlerimizi sunarız” ifadelerine yer verildi.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

YOL GÖSTERECEK’

Okul bazlı değerlendirme raporunun kendileri için yol gösterecek bir kılavuz niteliği taşıdığını ifade eden milli Eğitim

HEYECAN DOLU ZİYARET

Arçelik Mini Garage, Origami/Krigami İstasyonu, 3D Tasarım İstasyonu, Robotik Kodlama İstasyonu, Mobil Uygulama İstasyonu, Nesnelerin İnterneti