1 dakikada okunabilir

UYUŞTURUCUYA GEÇİT YOK

KÜTAHYA'DA UYUŞTURUCU OPERASYONU (HÜSEYİN EFE/KÜTAHYA-İHA) Kütahya'da polis ekiplerince iki şahsın üzerinde ve evlerinde yapılan aramada 202,77 gram metamfetamin, 0.99 gram bonzai ve 5.58 gram esrar maddesi ele geçirildi.

T. K. ve S. Y. isimli şüpheli şahısların uyuşturucu madde ticareti yaptıkları bilgisine ulaşan polis ekipleri, şüphelilerin bulunduğu aracı Kütahya girişinde durdurdu. Araçta şahısların üst aramasında ve ikametlerinde yapılan aramada 202,77 gram metamfetamin, 0.99 gram bonzai maddesi ve 5.58 gram esrar maddesi ele geçirildi

Kütahya’da polis ekiplerince iki şahsın üzerinde ve evlerinde yapılan aramada 202,77 gram metamfetamin, 0.99 gram bonzai ve 5.58 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri yaptıkları çalışmalar neticesinde T. K. ve S. Y. isimli şüpheli şahısların uyuşturucu madde ticareti yaptıkları yönünde bilgiye ulaştı. Harekete geçen ekipler iki şüphelinin bulunduğu aracı Kütahya girişinde durdurdu. Araçta ve içerisinde bulunan şahısların üzerinde yapılan aramada, 202,77 gram metamfetamin, 0.99 gram bonzai maddesi ve 1 adet payp ele geçirildi.

ESRAR ELE GEÇİRİLDİ

T. K. isimli şahsın ikametinde yapılan aramada ise, 5.58 gram esrar maddesi, uyuşturucu paketlemede kullanılan alüminyum folyo ele geçirildi.

Gözaltına alınan şahıslar hakkında adli işlem başlatıldı.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Asayiş haberleri

BALTAYI TAŞA VURDULAR!

Emet ilçesinde ikamet eden E.T. isimli şahsın 21 adet sikke olduğu değerlendirilen objeyi 650 TL karşılığında

EVİNİ UYUŞTURUCUYA AÇTI!

Subaşı Mahallesi’ndeki bir evde uyuşturucu alındığı bilgisi üzerine harekete geçen Tavşanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro