/
2 dakikada okunabilir

‘SAMİMİYET ÇOK ÖNEMLİ’

Hedef kitleye ulaşmada etkili iletişimin önemine vurgu yapılan Kütahya Müftülüğü İletişim ve Sunum Semineri’nde konuşan Kütahya Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Ersan Öz samimiyetin sunumlarda çok önemli olduğunu açıkladı

Kütahya İl Müftülüğü personeli için iletişim ve sunum semineri gerçekleştirildi.

İl Gençlik Koordinatörlüğü tarafından organize edilen programda Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi ve Kütahya Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Ersan ÖZ, il ve ilçelerden katılan gençlik koordinatörleri, manevi danışmanlar ve din görevlilerine sunum yaptı.

İl Gençlik Hizmetleri’nden Sorumlu Şube Müdürü Yasin Kara’nın sunduğu program İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş’ın açılış konuşması ile başladı.

Müftü Demirtaş, iletişim ve Sunum tekniklerinin, hizmetleri hedef kitlemize ulaştırmada çok önemli olduğunu belirtti.

Programda İletişim ve Sunum teknikleri konusunda etkili bir sunum yapan Prof. Dr. Ersan Öz, mütebessim bir çevrenin ve samimiyetin sunumlarda çok önemli olduğunu belirtti. Öz, gençlerle ilgili iletişim ve anekdotları hakkında ilgi çekici ipuçları aktardı.

İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş, Prof. Dr. Ersan Öz’e diyanet yayınlarından kitap paketi hediye etti.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

BU ALANDA SİGARA İÇİLMEZ!

Dumansız Kampüs projesi kapsamında DPÜ kampüsünde tütün ürünlerinin kullanılmasının yasak olduğu alanlarda ‘Sigara İçilmez’ sembolleriyle işaretlemeler