2 dakikada okunabilir

KÜTBO KARDEŞLERİYLE BULUŞTU

Koronavirüs salgınından olumsuz etkilenen sektörlerin değerlendirildiği “Türkiye’de Ekonomi Gündemi” programına katılan KÜTBO, kardeş borsaların üyeleriyle gelecekte yaşanabilecek fırsatlar ve tehditler üzerine fikir alışverişinde bulunuldu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sistemi kapsamındaki Kardeş Oda-Borsa işbirliği içerisinde “Türkiye’de Ekonomi Gündemi” konulu program gerçekleştirildi. Programa Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) da katıldı.

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU

Video konferans yoluyla gerçekleştirilen oturumda “Finansal Okuryazarlık kavramlarından, pandeminin tarihsel geçmişi ve geçmişten günümüze Türkiye’deki ekonomik krizlerden bahsedildi. Pandemiden olumlu ve olumsuz olarak etkilenen sektörlerin de değerlendirildiği programda ekonomik alanda gelecekte yaşanabilecek fırsatlar ve tehditler üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. 

Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda İnteraktif bir şekilde gerçekleştirilen eğitime katılan kardeş oda ve Borsalar; Kütahya Ticaret Borsası, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası, Bergama Ticaret Odası, Beypazarı Ticaret Odası, Çanakkale Ticaret Borsası, Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası, Kars Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte yaklaşık olarak 30 oda ve borsa çalışanı ve üyeleri eğitime katılmıştır.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Ekonomi haberleri