4 dakikada okunabilir

ÖDÜLLER DOĞRU YOLDA OLDUĞUMUZU GÖSTERİYOR’

Güral Premier Tekirova ve Güral Premier Belek’in World Luxury Hotel Awards’tan aldıkları ödülü, doğru yolda olduklarının ispati olarak değerlendiren Gürallar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral, “Turizmin ülkeye sağladığı ekonomik katkı yadsınamaz. Biz de bu sorumluluğumuzun bilinci ile yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Güral Premier Hotels & Resorts, turizm sektörünün en büyük organizasyonlarından biri olan World Luxury Hotel Awards’dan iki ödülle döndü.

Lüks otellerin konuklarına sunduğu hizmet mükemmelliğinin kıstas alındığı World Luxury Hotel Awards’ta dünya çapında lüks oteller arasından en iyi oteller değerlendirildi. Küresel çapta başarılarına yenisini ekleyen Güral Premier Hotels & Resorts, konuklarına birinci sınıf hizmetler sunan otellerin yarıştığı en büyük global organizasyon olan World Luxury Hotel Awards’da Güral Premier Tekirova Doğu Avrupa’nın en iyi Luxury Family Resort Hotel ödülünü, Güral Premier Belek ise Türkiye’nin en iyi Luxury Family All – Inclusive Hotel ödülünü kazandı.

Misafirlerine kusursuz hijyen hizmetiyle birlikte sağlıklı ve güvenli konaklama hizmeti sağlayan Türk mimarisinin eşsiz güzellikteki örneklerini içinde barındıran Güral Premier Belek ve çam ormanları içinde doğa ile iç içe, Türk mimari tarzı ile konfor standartları en yüksek düzeyde tutularak inşa edilen Güral Premier Tekirova, uluslararası alanda ülkemizi turizm açısından en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.

Kum ve çakıl karışımı geniş plajı ile 200.000 m² arazi üzerinde bahçe içerisinde 2 ve 3 katlı birbirinden bağımsız binalardan oluşan ve toplam 22.000 m2 alana kurulu dev bir aquaparka sahip olan Güral Premier Tekirova ve doğayla iç içe şehrin gürültüsünden uzak yatay bir yapılaşma tarzı benimsenerek 120.000 m² ağaçlarla örülü bir alan üzerine, inşa edilen Güral Premier Belek, tatil anlayışına yeni bir soluk getiriyor.

‘TURİZMİN KATKISI YADSINAMAZ’

İlk günden beri aynı hizmet kalitesiyle misafirlerini ağırladıklarını belirten Gürallar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral, Güral Premier Hotels & Resort olarak daha önce birçok defa ödül kazandıklarını ifade etti. Kazandıkları ödüllerin kendilerine doğru yolda olduklarını gösterdiğini ileten Harika Güral, “Turizm ülkenin kalkınması için çok büyük bir etken. Turizmin ülkeye sağladığı ekonomik katkı yadsınamaz. Biz bu sorumluluğumuzun bilinci ile yolumuza devam edeceğiz” diyerek Güral Premier Hotels & Resorts Türk turizmi için önemini vurguladı.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Ekonomi haberleri