/
3 dakikada okunabilir

‘YANIMIZDA OLANIN YANINDA OLACAĞIZ’

Koronavirüs salgını sırasında ne talepleri olsa Başkan Alim Işık’ın yerine getirdiğini belirten Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birlik Başkanı İbrahim Yiğit, “Kim esnafımızın dar zamanında yanında olursa, bizde yarın onun yanında olacağız.” ifadelerini kullandı

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birlik Başkanı İbrahim Yiğit ve birlik yönetimi ile bir araya geldi. 

Başkan Işık’ın her zaman esnafların yanında olduğunu belirten İbrahim Yiğit, Pandemi ile birlikte Başkan Işık’ın esnaflara çok büyük destekleri olduğunu söyleyerek, ne zaman esnaflar için talepleri olsa yerine geldiğini ifade etti.

Yiğit, “Kim esnafımızın dar zamanında yanında olursa, bizde yarın onun yanında olacağız. Bu sözü her yer de ve her ortamda söylüyorum. Tüm teşkilatım ve oda başkanlarım adına esnaflara verdiğiniz hizmetler ve destekler için teşekkür ediyorum” dedi.

Zor bir dönemi geride bıraktıklarını beliren Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, covid-19’un ardından yeni dönemde nelerin yapılabileceğini birlikte görüşeceklerini söyledi.

‘ŞEHRİ TERK ETMEDEN

SAHİP ÇIKTILAR’

Özellikle esnafların zor dönemde şehri terk etmeden, Kütahya’ya sahip çıktıkları için teşekkür eden Başkan Işık; “Bu şehre zor dönemde sahip çıktık. İyi günleri yaşayacağımıza inanıyorum. Oda başkanlarımızın tek tek görüşlerini alarak neler yapabileceğimizi konuşacağız. Bu arada iki buçuk yıllık dönemde neler yaptık, yapıyoruz ve kalan süremizde de neleri planladığımızı başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız” dedi.

KUTESOB’ta istişare toplantısına Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, KUTESOB Başkanı İbrahim Yiğit, Kütahya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Enver Erdoğan, MHP Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy ve oda başkanları katıldı.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Sağlık haberleri

VAKA SAYILARI DÜŞÜYOR

Kütahya’da vaka sayıları düşmeye devam ediyor. 6-12 Kasım haftasında 100bin kişide vaka sayısı 215,54 oldu. Sağlık

DİYABETİ FARK EDİN

14 Kasım Dünya Diyabet Günü’nde Vali Çelik ile bir araya gelen ‘Tip 1 Diyabet’li çocuklar diyabet