1 dakikada okunabilir

YARDIMCI KİTAPLAR DA ÜCRETSİZ OLACAK

Yardımcı kitapların da Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bastırılarak ülkenin her tarafına, bütün okullara ücretsiz gönderileceğini duyuran AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, “Rabbim devletimize milletimize zeval vermesin” temennisinde bulundu

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, sosyal medya hesabında açıklamalarda bulunarak Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in velilere verdiği müjdeyi Kütahya kamuoyuna duyurdu.

BAKAN ÖZER AÇIKLADI

Sebahattin Ceyhun, “Milli Eğitim Bakanımız  Sayın Mahmut Özer açıkladı:  “Yardımcı kitaplar da ücretsiz olacak. Bir dahaki yıl itibariyle tüm öğrencilerimize ücretsiz olarak verilen ders kitaplarının yanında artık yardımcı kitaplarda öğrenci kardeşlerimize ücretsiz olarak verilecek. Rabbim Devletimize Milletimize Zeval vermesin” ifadelerini kullandı.

AK Parti hükümetinin eğitim yatırımların biri olarak 2003-2004 eğitim-öğretim yılında ders kitapları Millî Eğitim tarihinde ilk defa ücretsiz olarak öğrencilere verilmişti.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

BU ALANDA SİGARA İÇİLMEZ!

Dumansız Kampüs projesi kapsamında DPÜ kampüsünde tütün ürünlerinin kullanılmasının yasak olduğu alanlarda ‘Sigara İçilmez’ sembolleriyle işaretlemeler