2 dakikada okunabilir

ZİYARETİN GÜNDEMİ BARO BİNASI

Kütahya Barosu’nun hizmet binası ihtiyacını karşılamak için Başkan Alim Işık ile görüşen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, misafirperverliği için Başkan Işık’a teşekkür etti.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Kütahya’ya geldi.

Türkiye genelinde barolar ve adli yargı temsilcilerini ziyaret eden Av. Prof.Dr.Metin Feyzioğlu, bu kapsamında Baro Başkanı Av. Ahmet Atam Yönetim Kurulu Üyeleri, Disiplin Kurulu, Denetleme Kurulu Üyeleri ve TBB Delegeleri ile bir araya geldi.

METİN FEYZİOĞLU KÜTAHYA’DA

TBB Başkanı Av.Prof.Dr.Metin Feyzioğlu sırasıyla Kütahya Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Uzun,Kütahya Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı  Savaş Tek ve Kütahya Belediye Başkanı Prof.Dr.Alim Işık’ı ziyaret etti.

TBB Başkanı Av.Prof.Dr.Metin Feyzioğlu’nun, Işık ile baronun hizmet binası ihtiyacını çözmek için görüştüğü öğrenildi.

Ziyarette Başkan Feyzioğlu’na günün anısına Kütahya Çinisi armağan eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Feyzioğlu ve Tekin’e nezaket ziyaretleri için teşekkür etti. Kütahya Belediyesi anı defterini imzalayan Feyzioğlu, misafirperverliği için Başkan Işık’a teşekkür etti.

TBB Genel Sekreteri Av. Sabiha Tekin ve Kütahya Baro Başkanı Av. Ahmet Atam ile birlikte Kütahya

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Uncategorized haberleri

KRİTİK 4 HAFTA

Belediye Kütahyaspor, şampiyonluk hedefiyle yola çıktığı grubunda 11 puan geriye düşerken, kritik 4 maça çıkacak. Belediye

ZAMLARA YETİŞEMİYORUZ

Kütahya’da çarşı ekmeği iki buçuk TL ev ekmeği 8 TL’den satılmaya başlandı. Zammın en büyük nedenini