1 dakikada okunabilir

TRAFİK DENETİMLERİNE EMNİYET MÜDÜRÜKATILDI

İL EMNİYET MÜDÜRÜ KOÇ, TRAFİK DENETİMLERİNE KATILDI (HÜSEYİN EFE/KÜTAHYA-İHA) Kütahya İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç, Tavşanlı-Kütahya karayolunda bulunan uygulama noktasında denetimlere iştirak etti.

Kütahya İl emniyet Müdürü Necmettin Koç’un da katıldığı trafik denetimlerinde sürücülere hız kurallarına uymaları ve seyir halinde cep telefonu kullanmamaları yönünde uyarılar yapıldı. Denetimler sırasında araçtaki çocuklara ise trafik güvenliğinin simgesi halinde gelmiş kırmızı düdük dağıtıldı.

Kütahya İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç, Tavşanlı-Kütahya karayolunda bulunan uygulama noktasında denetimlere iştirak etti.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Trafik birimlerimizce yürütülen denetim faaliyetleri etkin, sürekli ve yoğun olarak sürdürülmektedir. Trafik kurallarına kamuoyunun dikkatini çekmek, yürütülen faaliyetlerin etkinliğini ve personelimizin motivasyonunu arttırmak amaçlarıyla Tavşanlı – Kütahya karayolunda bulunan uygulama noktasında İl Emniyet Müdürümüz Necmettin Koç denetimlere katıldı” ifadelerine yer verildi.

ÇOCUKLARA KIRMIZI DÜDÜK

Denetimlerde sürücülere, hız kurallarına uymaları, seyir halindeyken cep telefonu kullanmamaları, emniyet kemeri kullanımının önemi konularında bilgilendirme yapıldı. Bilgilendirme sonrasında broşür ve çocuklara kırmızı düdük takdim edildi.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Asayiş haberleri

KADIN TORBACI YAKALANDI

Kadın uyuşturucu taciri bavulunda 504 gram metamfetamin ile Afyonkarahisar-Kütahya karayolu üzerinde yakalandı. Operasyon anı ise polis