2 dakikada okunabilir

VATANDAŞLARI DİNLEDİ

Halk gününde 55 vatandaşla bir araya gelen Vali Ali Çelik, gelen talep ve sorunları tek tek dinleyerek Devletin imkânları çerçevesinde sorunları çözme gayretinde olduklarını söyledi. Vali Çelik, kendisine iletilen her konunun takipçisi olacağını da açıkladı

Her ay düzenlenen Halk Günü Toplantıları kapsamında 55 vatandaşın taleplerini dinleyen Vali Ali Çelik, vatandaşların sorunlarına çözüm aradı.

Vali Ali Çelik başkanlığında, Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Halk Günü’nde istek, talep, öneri ve şikâyetleri dinledi, not aldı.

‘TAKİPÇİSİ OLACAĞIM’

Talep ve sorunlara hızlıca çözüm üretilmesi için kurum müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda 55 vatandaşla tek tek görüşen talep ve önerilerinin hızlıca sonuçlandırılması için ilgili müdürlere talimat veren Vali Çelik, kendisine iletilen her konunun takipçisi olacağını söyledi.

Devletin imkânları çerçevesinde sorunları çözme gayretinde olduklarını söyleyen Vali Çelik, “Elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz” dedi.

Toplantıya Vali Ali Çelik’in yanı sıra Vali Yardımcısı Aydın Börü, Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Köse, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kırbaç, İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hamiyet Özkalay, SGK İl Müdürü İsmail Sayar, İŞ-KUR Müdür Vekili Hüsnü Balcı, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Fatma Uz, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Öztopal katıldı.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Resmi Kurumlar haberleri

ULAŞIMA ‘MASTER’ ÇÖZÜM

2023 yılında Kütahya’da iki yeni bulvarın açılacağını ifade eden Başkan Alim Işık, önümüzdeki hafta Osmangazi Üniversitesi

GENÇLER SORDU BAŞKAN CEVAPLADI

Boğaziçi Şehir Koleji’nin düzenlediği City Talk programında gençlerin sorularını cevaplayan Başkan Alim Işık, Kütahya’ya hizmet etmek