2 dakikada okunabilir

SULTAN’DAN İKİ MAĞAZA DAHA

Servi Mahallesi ve Dumlupınar Mahallesi’nde iki mağazanın daha açılışını yapan Sultan, toplam mağaza sayısını 42’ye yükseltti. Açılışta konuşan Sultan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Habil Yılmaz, son günlerde gündemde olan fiyat artışları konusundaki hassasiyetlerini dile getirdi. İki yeni mağazada 18 kişiye ekmek kapısı oldu

Pandemi döneminde hizmete açılan fakat sosyal mesafe kuralları gereği açılış törenleri yapılamayan Sultan market mağazaları için açılış töreni düzenledi.

Sultan Kütahya’nın tüm mahallelerini mağaza geliştirme ekibiyle tarayıp önemli lokasyonlarda yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Ulusal rakipler ile sadece fiyat konusunda değil mağaza sayısını artırarak da rekabet eden Sultan Gıda AŞ. bu sayede müşterilerine konforlu alışveriş imkanı  da sunuyor

Servi Mahallesi’ndeki ilk Sultan Mağazası ve Dumlupınar mahallesindeki dördüncü Sultan mağazası törenle açıldı. Açılan son mağazalarla toplam mağaza sayısı 42’ye yükseldi. Yeni açılan mağazalar 400’er metrekare 2’şer kasa ile toplam 18 personel istihdamı sağlıyor.

‘FİYAT ARTIŞLARI KONUSUNDA HASSASIZ’

Açılışa özel yapılan indirimlere müşteriler yoğun ilgi gösterdi. Açılışta konuşma yapan Sultan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Habil Yılmaz, son günlerde gündemde olan fiyat artışları konusundaki hassasiyetlerini dile getirdi.

Kurban kesiminin ardından dualar ile mağazaların açılış töreni gerçekleştirildi.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Ekonomi haberleri