1 dakikada okunabilir

DİJİTAL PAZARLAMANIN AVANTAJLARI DEĞERLENDİRİLDİ

Dijitalleşmenin önemi, son yıllardaki dijital dönüşümün sosyal ve ticari hayata etkisinin değerlendirildiği Dijital Pazarlama eğitiminde konuşan KUTSO Genel Sekreteri Salih Nafi Alıç, akademi eğitimlerinin yüz yüze yapılabileceğini dile getirdi. Eğitimde dijital pazarlamanın avantajları hakkında da bilgi verildi

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) ile Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (DPÜSEM) iş birliğindeki Dijital Pazarlama eğitimi,  çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Programın açılış konuşmasını yapan KUTSO Genel Sekreteri Salih Nafi Alıç, pandemi döneminde KUTSO Akademi eğitimlerinin, online devam ettiğini, şartlar uygun olduğunda yüz yüze yapılabileceğini dile getirerek, katılımcılara teşekkür etti.

Dumlupınar Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Finans Bölüm Başkanı Prof.Dr.Ercan Taşkın’ın sunumunda düzenlenen eğitimde, dijitalleşmenin önemi, son yıllardaki dijital dönüşümün sosyal ve ticari hayata etkisi, işletmelerin dijital ortamlara uyumu, bu uyumun sağlanması için tavsiyeler, dijital pazarlamanın avantajları ve önemi gibi konularda bilgiler verilerek, katılımcıların soruları cevaplandı.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

BU ALANDA SİGARA İÇİLMEZ!

Dumansız Kampüs projesi kapsamında DPÜ kampüsünde tütün ürünlerinin kullanılmasının yasak olduğu alanlarda ‘Sigara İçilmez’ sembolleriyle işaretlemeler