2 dakikada okunabilir

KÜTAHYA MÜFTÜLÜĞÜ’NDEN FUARA KATKI

15 yayınevi 3000 in üzerinde kitabın yer aldığı “Altıntaş Kitap Eğitim ve Kariyer Günlerine” Kütahya İl Müftülüğü de özellikle çocuk ve gençlere yönelik dini yayınlar ile katkı verdi

Kütahya İl Müftülüğü’nce, “Altıntaş Kitap Eğitim ve Kariyer Günleri” etkinliğinde dini yayın standı açıldı.

22-23 Ekim tarihlerinde Kütahya Valisi Ali Çelik’in açılışını gerçekleştirdiği fuarda 15 yayınevi 3000 in üzerinde kitap vatandaşlarla buluştu.  

Düzenlenen kitap fuarı için yetkilileri kutlayan İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş, “İl Müftülüğü olarak biz de bu etkinliğe daha çok çocuk ve gençlere yönelik dini yayınlar ile katıldık. Güzel bir stant oluşturduk. İlçe Müftümüz başta olmak özverili çalışmalar yapan kurum personelimizi kutluyorum. Vatandaşlarımız ve çocuklarımız, diyanetimizin gerek basılı ve gerekse dijital alanda ne kadar yoğun yayın çalışması yaptıklarını görmüş oldular ” diye konuştu.

Kitap standının açılışından sonra İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş, Altıntaş Kaymakamı Mehmet Can İrdelp’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Altıntaş Belediye Başkanı Arif Teke ve İlçe Müftüsü Muammer Borlu’da hazır bulundu.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

BU ALANDA SİGARA İÇİLMEZ!

Dumansız Kampüs projesi kapsamında DPÜ kampüsünde tütün ürünlerinin kullanılmasının yasak olduğu alanlarda ‘Sigara İçilmez’ sembolleriyle işaretlemeler