3 dakikada okunabilir

HALUK LEVENT’TEN MUHTEŞEM KONSER

Kütahya Belediyesi tarafından düzenlenen Gençlik ve Cumhuriyet Festivali’nde en sevilen şarkılarını seslendiren Haluk Levent on binlerce Kütahyalıya unutulmaz bir gece yaşattı. Konsere, Haluk Levent’in muhteşem yorumuyla seslendirdiği İzmir Marşı damgasını vurdu

Gençlik ve Cumhuriyet Festivali’nin ilk gününde sahne alan Haluk Levent, Kütahyalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98’inci yıldönümünde Kütahya Belediyesi Gençlik ve Cumhuriyet Festivali düzenlendi.

Prof. Dr. Alim Işık’ın gençlere sözünü verdiği Gençlik ve Cumhuriyet Festivali’nin ilk gününde Kütahyalılar, Haluk Levent’in şarkılarına en önden eşlik etmek için konserden saatler önce Kütahya Belediye Binası önüne geldi.

ONBİNLERCE KİŞİ KATILDI

Soğuk havaya rağmen Haluk Levent’in muhteşem performansıyla ısınan on binlerce Kütahyalı Belediye Binası önündeki çimleri doldurdu. Haluk Levent’in sahneye çıkmasıyla başlayan coşku, sevilen sanatçının muhteşem yorumuyla hep bir ağızdan İzmir Marşı söylenirken tavan yaptı.

Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap Derneği’nin bağışlarıyla biyonik kulağına kavuşan minik bir Kütahyalı’yı da sahnede misafir eden Haluk Levent Kütahya’da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

BELEDİYE KÜTAHYASPOR

ATKISI HEDİYE ETTİ

Konser sona ermeden önce sahneye çıkan Başkan Alim Işık, Haluk Levent’e ve müzisyenlere teşekkür ederek, Belediye Kütahyaspor atkısı ve çini tabak hediye etti. Konserden sonra açıklamalarda bulunan Başkan Işık, “29 Ekim Gençlik ve Cumhuriyet Festivalimize Haluk Levent ile müthiş bir başlangıç yaptık. On binlerce hemşehrimizin katılım gösterdiği konserde tüm şarkıları hep birlikte coşku ile söyledik. Kütahyamız adına Haluk Levent’e bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Kültür haberleri