/
1 dakikada okunabilir

DPÜ ÖĞRENCİSİ RADYOFEST’TE COŞTU

Amfitiyatroda düzenlenen Radyofest’e katılan DPÜ öğrencileri müzikle coştu. Unutulmaz bir akşam yaşayan öğrenciler günün anısına telefonlarına sarıldı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nde (DPÜ) Radyo Dumlupınar tarafından Radyofest etkinliği düzenlendi.

Radyo Dumlupınar tarafından amfitiyatroda düzenlenen etkinliğe öğrencilerin yanı sıra Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Öğr. Gör. Yusuf Ziya Beydüz, akademik ve idari personel katıldı.

Akşam saatlerinde başlayan müzikle etkinlik alanını yavaş yavaş dolduran öğrencilerin coşkusu, etkinliğin ilerleyen saatlerinde üst seviyeye çıktı. Radyo Dumlupınar’da görev alan tüm öğrenciler de etkinliğin düzenlenmesinde önemli roller üstlendi.

Türkçe ve yabancı pop müziklerin çalındığı etkinlikte öğrenciler, 21.30’a kadar müzik ve eğlence dolu anlar yaşayıp, bolca fotoğraf çekti.

Radyo Dumlupınar’dan etkinliğin sonunda yapılan açıklamada, Radyofest’in düzenlenmesine katkı veren Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal’a ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Öğr. Gör. Yusuf Ziya Beydüz’e teşekkür edildi.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

BU ALANDA SİGARA İÇİLMEZ!

Dumansız Kampüs projesi kapsamında DPÜ kampüsünde tütün ürünlerinin kullanılmasının yasak olduğu alanlarda ‘Sigara İçilmez’ sembolleriyle işaretlemeler