3 dakikada okunabilir

Yeniden Refah Partisi, Genel başkanı Fatih Erbakan Kütahya’ya geliyor ‘BİZ HAZIRIZ’

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, 14-15 Kasım’da Kütahya’yı ziyaret edecek. Kütahya teşkilatı ziyaret öncesi İl Divan Toplantısını gerçekleştirirken, İl Başkanı Osman Gezgin, Genel Başkanlarını Kütahya olarak en iyi şekilde ağırlayacaklarını ifade ederek “Biz hazırız” dedi

(Resim altı) Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programlar çerçevesinde Genel Başkan Fatih Erbakan 14-15 Kasım tarihlerinde Kütahya’da olacak.

İL DİVAN TOPLANTISI YAPILDI

14-15 Kasım tarihlerinde Kütahya’da iki ilçede genel kurula katılacak olan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan vatandaş ve esnaflarla da buluşacak. Kütahya ziyaretine Emet ve Hisarcık’ta başlayacak olan Erbakan, esnafları ziyaret edecek ve onların sorunlarını dinleyecek. Aynı gün Simav ilçe kongresinde yer alacak ve burada açıklamalarda bulunacak. Kongre sonrasında Gediz ve Çavdarhisar ilçelerini de ziyaret etmesi bekleniyor. Erbakan 15 Kasım Pazartesi günü ise Kütahya merkez ve Tavşanlı’da ziyaretler gerçekleştirecek. Erbakan’ın son durağı ise Domaniç ilçe kongresi olacak. 1. Olağan kongre sonrasında Erbakan Kütahya’dan ayrılacak.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın ziyareti öncesinde Kütahya teşkilatı Osman Gezgin Başkanlığında bir araya geldi. İlçe Başkanları ve Teşkilatlarla birlikte gerçekleştirilen İl Divan Toplantısında yapılacak çalışmalar değerlendirilirken, İl Başkanı Osman Gezgin, GAZETE KIRKÜÇ’e konuştu. Genel Başkanlarını en iyi şekilde ağırlayacaklarını ifade eden Gezgin “Bizler Türkiye’yi yönetmeye, dünyayı değiştirmeye hazırız. Bu kapsamda genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan ilimize gelecek ve vatandaşlarımızla esnaflarımızla buluşacak. Programlarımıza tüm Kütahyalıları bekliyoruz” dedi.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Siyaset haberleri

ESNAFA DESTEK DEVAM ETMELİ

Kütahya’nın yer altı ve yer üstü değerler açısında ‘zengin’ ortalama gelir seviyesi açısından ‘fakir’ bir il