/
2 dakikada okunabilir

‘HER ZAMAN YANINIZDAYIZ’

21 şehirde faaliyet gösteren Sivil Yaşam Derneği Kütahya Başkanı Cansel Danış ve Dış İlişkiler Direktörü Semih Ateş’i makamında ağırlayan Başkan Alim Işık, Belediye olarak her zaman gençlerin yanında olduklarını vurguladı

16-29 yaş arası gençler tarafından yönetilen Sivil Yaşam Derneği (SİYAMDER) Kütahya başkanı Cansel Danış ve Dış İlişkiler Direktörü Semih Ateş, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti.

Türkiye’de 21 şehirde örgütlenen SİYAMDER Kütahya Başkanı Cansel Danış beraberinde Dış İlişkiler Direktörü Semih Ateş ile birlikte Başkan Işık’ı ziyaret ederek, çalışmalar ve dernek hakkında bilgi verdiler. Danış derneğin Bursa merkezli olduğunu ve gençler üzerine çalışmalar yapan bir yapıya sahip olduğunu söyledi.

Dernek çalışmalarında gençlere başarılar dileyen Başkan Işık, gençlerin bu çatı altında bir araya gelerek yine gençler adına çalışmalar yapmalarının memnuniyet verici olduğunu söyledi. Belediye olarak her zaman gençlerin yanında olduklarını ifade eden Başkan Işık, gençleri desteklediklerini belirtti.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Kültür haberleri