1 dakikada okunabilir

ÖNCE PATLADI SONRA YANDI

TRAFO YANGINI KORKUTTU (İHA/KÜTAHYA-İHA) Kütahya'da bir trafoda çıkan yangın korkuttu. Edinilen bilgilere göre, Saray Mahallesi Resathane Sokak üzerinde bulunan bir elektrik trafosunda aşırı ısınmadan dolayı önce patlama daha sonra da yanın çıktı.

Saray Mahallesi Resathane Sokak üzerinde aşırı ısınan elektrik trafosu ı önce patladı sonra alevler içinde kaldı. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangını söndürdü. Zarar gören trafo değiştirildi

Kütahya’da bir trafoda çıkan yangın korkuttu. Edinilen bilgilere göre, Saray Mahallesi Resathane Sokak üzerinde bulunan bir elektrik trafosunda aşırı ısınmadan dolayı önce patlama daha sonra da yanGın çıktı.

İhbar üzerine olay yerine gelen elektrik dağıtım şirketine bağlı ekipler tarafından elektrik akımı kesilerek, itfaiye ekipleri tarafından alevlere müdahale edildi. Yangının söndürülmesi sonrasında zarar gören trafo, görevliler tarafından değiştirildi. Yaşanan patlama ve çıkan yangından dolayı kesilen elektrik akımları trafonun değiştirilmesi sonrasında yeniden verildi.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Asayiş haberleri

KADIN TORBACI YAKALANDI

Kadın uyuşturucu taciri bavulunda 504 gram metamfetamin ile Afyonkarahisar-Kütahya karayolu üzerinde yakalandı. Operasyon anı ise polis