/
2 dakikada okunabilir

GENÇLER SORDU BAŞKAN CEVAPLADI

Boğaziçi Şehir Koleji’nin düzenlediği City Talk programında gençlerin sorularını cevaplayan Başkan Alim Işık, Kütahya’ya hizmet etmek için Belediye Başkanı olduğunu söyledi. Başkan Işık, Kütahya’nın sosyal belediyecilik projeleriyle Türkiye’ye örnek olduğunu da vurguladı

Boğaziçi Şehir Koleji öğrencilerinin City Talk programı kapsamında öğrencilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Kütahya’nın köklü eğitim kurumlarından olan Boğaziçi Şehir Koleji öğrencilerinin organize ettiği City Talk programının konuğu, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık oldu. Okulun konferans salonunda gerçekleşen etkinlikte Başkan Işık, öğrencilerin hazırladığı ve program sonunda sorulan soruları yanıtladı.

‘AMACIM KÜTAHYA’YA HİZMET’

Kişisel yaşamından, akademik kariyerine, başarılarının yanında Belediye Başkanlığı sürecine kadar hayatını anlatan Başkan Işık, gençlere bazı tavsiyelerde bulundu. Gençlere hedefleri doğrultusunda gitmeleri gerektiğini belirten Başkan Işık, gelen bir soru üzerine Kütahya’ya hizmet etmek için Belediye Başkanı olduğunu söyledi.

Kütahya Belediyesinin özellikle sosyal belediyecilik alanında gerçekleştirdiği ve Türkiye’ye örnek olan projelerinin yanında, hedefledikleri şehir için yapılan bazı çalışmalardan örnekler veren Başkan Işık, gençlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Program sonunda kendisine verilen çiçeği kabul eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, okul yöneticilerine ve kurucu müdürler Kürşat Yavuz ve Hakkı Şahin’e teşekkür etti.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

ÖNCE SAĞLIK ÖNCE GÜVENLİK

Olumsuz hava koşulları nedeniyle 24-28 Ocak tarihlerinde yapılacak bütünleme sınavlarını kaçırma endişesi yaşayan öğrencilere, KSBÜ Rektörü