2 dakikada okunabilir

‘KIZILAY DÜNYA’YA ADINI DUYURDU’

Toplumun zor günlerinde yanında olan Türk Kızılay’ın dünya genelinde adını duyuran bir kuruluş olduğunu ifade eden Başkan Işık, Türk Kızılay’ına destek olan tüm Kütahyalı hemşerilerine teşekkür etti

29 Ekim 4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası nedeniyle Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, MHP İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy ve Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanı İlker Bükni ile birlikte Türk Kızılay Kütahya Şubesini ziyaret etti.

Türk Kızılay Şube Başkanı Talha Tekin’den yapılan çalışmalar, Türk Kızılay’ın kuruluş amacı ve tarihi geçmişi ile birlikte bugün geldiği nokta hakkında bilgi alan Başkan Işık,  Türk Kızılay’ın dünya genelinde adını duyuran bir kuruluş olduğunu ifade etti. Özellikle gönüllülük esası ile yapılan hizmetlerin ve bağışların çok önemli ve kutsal olduğunu vurgulayan Başkan Işık Türk Kızılay’ına destek olan tüm Kütahyalı hemşerilerine teşekkür etti.

Ziyarette yer alan MHP İl Başkanı Selçuk Alıç ise Türk Kızılay’ın, toplumun zor günlerinde yanında olan bir kuruluş olduğunu, Türkiye ve dünyada takdir edilen çalışmalara imza attığını söyledi. Kendisi de Türk Kızılay gönüllüsü olan Başkan Selçuk, Türk Kızılay gönüllülerine de başarılar diledi.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Eğitim haberleri

BU ALANDA SİGARA İÇİLMEZ!

Dumansız Kampüs projesi kapsamında DPÜ kampüsünde tütün ürünlerinin kullanılmasının yasak olduğu alanlarda ‘Sigara İçilmez’ sembolleriyle işaretlemeler