1 dakikada okunabilir

GENÇ GİRİŞİMCİLERDEN TEKNOKENT ZİYARETİ

KUTSO Genç Girişimciler Kurulu temsilcileri, Kütahya Teknokent firmalarını ziyaret ederek; firma temsilcileri ile iş birliği anlaşmaları üzerine görüş alışverişinde bulundu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı Kütahya Ticaret Sanayi Odası (KUTSO) Genç Girişimciler Kurulunun temsilcileri, Kütahya Tasarım Teknokent’e ziyarette bulunarak Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Göçmez ile bir araya geldi.

Kütahya Ticaret Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu temsilcileri, Kütahya Teknokent’i ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ali Alper Olgun başkanlığındaki KUTSO Genç Girişimciler Kurulu, Kütahya Teknokent’ite ziyaret ederek bir heyetle inceleme gezisi yaptı. Bu kapsamda olağan kurullarını Teknokent bünyesinde yapan kurul, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Göçmez ve Teknokent Genel Müdür Yardımcısı Dr. İsmail Yoşumaz tarafından karşılandı. Teknokent içerisinde bulunan firmaları ziyaret edip bilgiler alan kurul üyeleri, firma temsilcileri ile iş birliği anlaşmaları üzerine görüş alışverişinde bulundular.

Ziyaret sonunda düzenlenen törende Prof. Dr. Hasan Göçmez ve Dr. İsmail Yoşumaz tarafından heyet başkanı Ali Alper Olgun’a hediye sunuldu.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Ekonomi haberleri