1 dakikada okunabilir

BAŞKANLIĞI TÜRKİYE DEVRALDI

Azerbaycan, Nijer, Libya,İran  Meclis Başkanlarıyla yapılan İslam İşbirliği Teşkilatı Üye Ülkeleri Parlamento Birliği (İSİPAB) 16. Konferansına katılan AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, dönem başkanlığını Türkiye devraldığını açıkladı

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop’un, İslam İşbirliği Teşkilatı Üye Ülkeleri Parlamento Birliği (İSİPAB) 16. Konferansına Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kütahya Milletvekili İshak Gazel de katıldı.

Azerbaycan, Nijer, Libya,İran  Meclis Başkanlarıyla yaptığı heyetlerarası görüşmelerde bulunulan toplantının ardından AK Parti Milletvekili İshak Gazel, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

İshak Gazel, “Paylaşım, Vicdan ve İslam : Filistin, Göç ve Afganistan “ başlığı ile yapılan toplantıda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan açılış konuşması yaptı.  İslam İşbirliği Teşkilatı Üyesi Ülkeleri Parlamento Birliği’nin (İSİPAB) dönem başkanlığını Türkiye devraldı” ifadelerini kullandı.

FATMA SÜMER

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Siyaset haberleri

KARNE HEYECANINA ORTAK OLDULAR

Öğrencilerin karne heyecanına ortak olan Vali Ali Çelik, Umudunuzun ve hayallerinizin eksik olmadığı nice yıllarınız, tatilleriniz