/
2 dakikada okunabilir

ÖĞRENCİ GÖZÜNDEN KÜTAHYA TİYATRO SAHNESİNDE

Kütahya’yı öğrenci gözünden gülerek görmeye ne dersiniz?  Türkçe Öğretmenliği 4’üncü sınıf öğrencileri rol alacağı “Bir Öğrencinin Kütahya Günlüğü’ tiyatro oyunu 21 Aralık günü Hezar Dinari Kültür Merkezi’nde ücretsiz sahnelenecek

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal, tarafından yazılan ve yönetilen ‘Bir Öğrencinin Kütahya Günlüğü’ isimli oyun 21 Aralık günü Hezar Dinari Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.

ÜCRETSİZ SAHNELENECEK

Türkçe Eğitimi Ana Bilim Dalı dördüncü sınıf öğrencilerinin sahneleyeceği oyun ücretsiz olarak sanat severlerle buluşacak.

Bir üniversite öğrencisinin gözünden Kütahya’da yaşamanın konu edildiği oyun, DPÜ Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal tarafından yazıldı ve yönetildi. Hakan Okcu ve Esma Nur Aytekin’in Yönetmen Yardımcılığı görevin üstlendiği ücretsiz komedi oyununda Türkçe Öğretmenliği 4’üncü sınıf öğrencileri rol alacak.

Kütahyalıları Bir Öğrencinin Kütahya Günlüğü ’nü seyretmeye davet eden Prof. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal, “Kütahya’yı öğrenci gözünden gülerek görmeye ne dersiniz? O halde ücretsiz komedi tiyatromuza bekleriz” ifadelerini kullandı.

ŞEYMA DÖNMEZ

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Kültür haberleri

KÜTAHYA’NIN LEZZETTLERİ TANITILDI

Kütahya’nın tanıtımı için faaliyetlerini sürdüren Kütahya Kültür Derneği, misafirlerini Kütahya’nın yöresel lezzetleriyle ağırladı. Önemli katılımcıların olduğunu