2 dakikada okunabilir

KÜTAHYA EKONOMİSİ MASAYA YATIRILDI

Kütahya’nın ekonomik durumu ve potansiyelinin değerlendirildiği Kütahya Ekonomi Toplantısı’nda konuşan Vali Ali Çelik, iş dünyası ile iş birliği içinde çalışmanın önemine vurgu yaptı. Çelik, iş insanlarıyla her ay bir araya gelerek Kütahya için yapılan ve yapılması gereken çalışmaların gözden geçirileceğine değindi

Kütahya Ekonomi Toplantısı Vali Ali Çelik’in başkanlığında; Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ile İl-İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları Başkanları, OSB Başkanları, iş insanları ile ilgili daire müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Kütahya’nın ekonomik durumu ile potansiyelinin değerlendirildiği toplantıda; üretim, istihdam, sorunlar ve ihtiyaçlar, lojistik merkez, serbest bölge, kargo taşımacılığı konuları hakkında istişarelerde bulunuldu.

İş insanlarına Kütahya’nın ekonomisine katkılarından dolayı teşekkür eden Vali Çelik, Kütahya’nın kalkınması için el ve gönül birliğiyle gayret göstermeye devam edeceklerini söyledi.

HER AY TOPLANACAK

İş birliği ve istişarenin önemine de değinen Vali Çelik, iş insanlarıyla her ay bir araya gelerek Kütahya için yapılan ve yapılması gereken çalışmaların gözden geçirileceğini kaydetti.

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’in katıldığı toplantıda, Kütahya’nın ekonomik durumu ile potansiyelinin değerlendirilerek üretim, istihdam, sorunlar ve ihtiyaçlar, lojistik merkez, serbest bölge, kargo taşımacılığı konuları hakkında istişarelerde bulunuldu.

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Siyaset haberleri

‘KÜTAHYA’DA UN SIKINTISI YOK’

Kütahya’da un sıkıntısı olmadığını vurgulayan KÜTBO Başkanı Necati Gültekin, Kütahya’da Türkiye’deki olağan fiyat artışlarının dışında bir

‘KİMSE HOR GÖREMEZ

Otobüs fiyatlarındaki artışın şu zor günlerde otobüsçü esnafına adeta can suyu olduğunu belirten Kütahya Halk Otobüsleri