1 dakikada okunabilir

CAZİBE MERKEZİ OLMAYA ADAY

Aşçılık alanında katıldığı ulusal ve uluslararası pek çok yarışmada kazandığı madalyalarla Kütahya’yı gururlandıran Yoncalı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelini ziyaret eden AK Parti heyetinden İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Yoncalı’nın termal turizmde Türkiye’de cazibe merkezi olmaya aday olduğunu vurguladı.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kütahya Milletvekilleri Ceyda Çetin Erenler, Ahmet Tan ve İl Başkanı Sebahattin Ceyhun Yoncalı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelini inceledi.

Heyet, Okul Müdürü İsmail Bozdemir ve Teknik Müdür Yardımcısı Nurdan Behice Doğru’dan okulun öğrenci kapasitesi, hedefleri ihtiyaçları ve talepleriyle ilgili bilgi aldı.

Ahmet Tan, “Termal turizmin cazibe merkezlerinden olma yolunda hızla ilerleyen Yoncalı’da bulunan, aşçılık alanında katıldığı ulusal ve uluslararası pek çok yarışmada kazandığı madalyalarla kendilerini gururlandıran şehrimizin tanıtımına da önemli katkılar sunan okulumuzu daha da geliştirmek adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

Başkan Ceyhun ise Yoncalı’nın termal turizmde Türkiye’de cazibe merkezi olmaya aday olduğunu vurguladı.

FATMA SÜMER

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Siyaset haberleri

KARNE HEYECANINA ORTAK OLDULAR

Öğrencilerin karne heyecanına ortak olan Vali Ali Çelik, Umudunuzun ve hayallerinizin eksik olmadığı nice yıllarınız, tatilleriniz