3 dakikada okunabilir

ÇALMADIK KAPI BIRAKMADILAR

Çalmadık kapı, sıkmadık el, kazanılmadık gönül bırakmayacaklarının altını çizen Başkan Ceyhun, Kütahya Merkez ve ilçelerde 20bin haneye ulaşıldığını belirtti. Ziyaretlere katılan AK Parti Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, vatandaşların hainlerin farkında olduğunu vurgulayarak “2023’te de gönüller AK Parti’mizden yana” dedi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kütahya teşkilatı; yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve büyüme odaklı yeni ekonomi modelini anlatmak için sahaya indi.

20 BİN HANEYE ULAŞILDI

20 bin haneye ulaştıklarını belirten AK Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, “Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız tüm kademe teşkilatlarımızın katılımlarıyla eş zamanlı olarak Kütahya Merkez, ilçelerimiz, beldelerimiz köylerimiz ve mahallerimizde gerçekleştirdiğimiz programda hemşehrilerimize, Genel Başkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettik” ifadelerini kullandı.

Çalmadık kapı, sıkmadık el, kazanılmadık gönül bırakmayacaklarının altını çizen Başkan Ceyhun, Kütahyalılara ulaşmak için özveri ile çalışan bine yakın dava arkadaşını tebrik ettiğini dile getirdi.

‘KÜTAHYALILAR HAİNLERİN FARKINDA’

Ziyaretlere katılan AK Parti Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, “Ferasetli hemşehrilerimiz ülkemize kurulmak istenen tuzakların da, sosyal medya platformlarındaki fitne fücurların da, hüznümüze sevinip, sevincimize üzülen hainlerin de farkında. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, tüm oyunları bozarak hepimizin yüzünü güldüren güçlü liderliği için milletçe müteşekkiriz. Rabbim başımızda daim eylesin. 2023’te de gönüller AK Parti’mizden yana, Hamdolsun. Güçlü ve Büyük Türkiye hedefimize her geçen gün hep birlikte daha çok yaklaşıyoruz” dedi.

YENİ EKONOMİ MODELİ ANLATILDI

Ziyaretlerde yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve büyüme odaklı “Yeni Ekonomi Programı’nı”, 84 milyon vatandaşı kapsayan hizmetleri, asgari ücreti, sosyal yardımları açıklayan bilgileri içeren AK Parti Kütahya İl Başkanlığı’nın hazırladığı broşürler dağıtıldı.  

FATMA SÜMER

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Siyaset haberleri

ÖRNEK PROJEYE PLAKET

Keramika Seramik A.Ş. Genel Müdürü Emin Yüce, üretirken gelecek nesli düşünen ve rehabilitasyon çalışmaları ile Türkiye’nin

KORKUTAN ARTIŞ

Kütahya’da 25 – 31 Aralık haftasında 100 bin kişide 167,51 olarak belirlenen vaka sayısı 1-7 Ocak