/
2 dakikada okunabilir

‘İYİ Kİ YEŞİLAY VAR’

Divan Kurulunda yer aldığı 6. Yüksek İstişare Kurulu toplantısında Kütahya Şubesi adına “İyi Örnekler” sunumu gerçekleştiren Yeşilay Kütahya Şube Başkanı Prof. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal, “İyi ki Yeşilay var Yeşilay ailesinin parçası olmak gurur verici.” İfadelerini kullandı

Yeşilay 6. Yüksek İstişare Kurulu toplantısı Genel BaşkanProf. Dr. Mücahit Öztürk, Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, Disiplin Kurulu Üyeleri, Bölge Koordinatörleri ve Türkiye’nin dört bir tarafından gelen Şube Başkanlarının katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi.

İYİ ÖRNEKLERİ SUNDU

6. Yüksek İstişare Kurulu toplantısına katılan Yeşilay Kütahya Şube Başkanı ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal, Divan Kurulunda yer aldı. Kütahya Şubesi adına “İyi Örnekler”e dair sunum gerçekleştirdiğini ifade eden Fulya Topçuoğlu Ünal, “Çokça dost edindiğim ve Yeşilay ailesine dahil hissettiğim çok verimli bir toplantı oldu. Sayın Genel Başkanımıza, Sayın Genel Sekreterimiz ve ekibine sonsuz teşekkürlerimle. İyi ki Yeşilay var Yeşilay ailesinin parçası olmak gurur verici.” İfadelerini kullandı.

FATMA SÜMER

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Resmi Kurumlar haberleri

TÜBİTAK’TAN BURS DESTEĞİ

Lisansüstü öğrenciler Nurcan Biçen ve Şeyda Kara, ‘Yara İyileştirici Bir Peptidin Yeni Analoglarının Sentezi, Karakterizasyonu ve

‘FARKLI SALGINLAR ÇIKABİLİR’

Koronavirüsün topluma etkilerinin ele alındığı söyleşide Rektör Vural Kavuncu, “Doğa kendisini dengeleyene kadar farklı salgınlar çıkabilir.