3 dakikada okunabilir

‘YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR’

Ocak ayı içinde yapılması planlanan Kütahya İşportacılar Esnaf Odası Başkanlığı seçiminde yeniden aday olduğunu açıklayan mevcut Başkan Ahmet İkiz, Bugüne kadar yapmış olduğumuz hizmetlerimiz bundan sonraki süreçte yapacağımız hizmetlerin teminatıdır” dedi.

İşportacılar Odası Başkanlığına yeniden aday olduğunu belirten mevcut Başkan Ahmet İkiz, yaklaşan seçimlere dair açıklamalarda bulundu.

2022 Ocak ayında yapılması planlanan Kütahya İşportacılar Esnaf Odası Başkanlığı seçiminde tekrar aday olduğunu ifade eden Ahmet İkiz, “Göreve geldiğimiz günden bu yana; çözüm odaklı anlayışımız ve kamu kurum ve kuruluşları ile oluşturduğumuz olumlu diyalog ile karşılaştığımız sorunlara çözüm bulmak için hakkaniyetten bir an olsun ayrılmayarak çözümler üretmeye gayret ettik. Karar alırken belirli bir grubun değil, çoğunluk esnafımızın faydasını göz önünde bulundurarak hareket ettik” ifadelerini kullandı.

‘ÜYELERİMİZİN DESTEKLERDEN

YARARLANMASINI SAĞLADIK’

Dünya genelinde olumsuz etkilere sebep olan koronavirüs pandemisi sırasında tüm üyelerin devletin vermiş olduğu desteklerden yararlanabilmesi gerekli tüm girişimlerde bulunduklarını vurgulayan Ahmet İkiz, işportacı esnafların desteklerden faydalanması sağladıklarına değindi.

TESK ve Bakanlık ile ilgili görüşmeleri yaparak, esnafların sorunlarını dile getirdiklerini çözümler üretmeye çalıştıkları ifade eden İkiz, “Odamızı maddi anlamda istikrarlı bir konuma getirip, gelecek adına sürdürülebilirliğini sağladık. Odamıza karşı alınan olumsuz aksiyonları hukuki yollar ile üyelerimizin hakkını savunarak odamızı daha da güçlendirdik. Bugüne kadar yapmış olduğumuz hizmetlerimiz bundan sonraki süreçte yapacağımız hizmetlerin teminatıdır” dedi.

Seçimlerde üyelerinin desteklerini beklediklerini belirten Ahmet İkiz, Demokrasinin hepimize vermiş olduğu oy kullanma gücü adına tüm üyelerin seçimlere katılımının önemli olduğunu hatırlattı. İkiz, seçim sürecinin tüm adaylar adına hayırlı olması temennisinde bulundu.

ŞEYMA DÖNMEZ

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Siyaset haberleri

‘KÜTAHYA’DA UN SIKINTISI YOK’

Kütahya’da un sıkıntısı olmadığını vurgulayan KÜTBO Başkanı Necati Gültekin, Kütahya’da Türkiye’deki olağan fiyat artışlarının dışında bir

‘KİMSE HOR GÖREMEZ

Otobüs fiyatlarındaki artışın şu zor günlerde otobüsçü esnafına adeta can suyu olduğunu belirten Kütahya Halk Otobüsleri