2 dakikada okunabilir

‘SİVİL TOPLUM VE SİYASET BİRBİRİNDEN AYRILAMAZ’

Kütahya Kültür Derneğini ziyaret eden Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, kuruluşlarının siyasete olan etkisine vurgu yaparak, sivil toplumla siyasetin birbirinden ayrılamayacağını ifade etti.

Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil Kütahya Kültür Derneği’ni Ziyaret Etti

Kütahya Kültür Derneği Ankara’nın farklı çevrelerinden etkin isimleri ağırlamaya devam ediyor.Kuruluşu 1970 li yıllara dayanan, yurtiçi ve dışında geniş bir networke  sahip olan Türk Parlamenterler Birliği, genel başkanı Nevzat Pakdil ve önceki dönem Ak parti Eskişehir milletvekili Salih Koca bey Kütahya Kültür Derneğine ziyarette bulundu.

Ziyarette Dernek Başkanı Süleyman Muslu ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

YEREL POLTİKALAR MASAYA YATIRILDI

Ankara’nın siyasi ve sivil toplum çevrelerinin yakından tanıdığı Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil’in ziyaretinde yerel politikalar ve gündeme dair meseleler ele alındı. Pakdil, sivil toplum kuruluşlarının siyasete olan etkisine vurgu yaparak, sivil toplumla siyasetin birbirinden ayrılamayacağını ifade etti.

Başkan Süleyman Muslu ise, gerek Kütahya gerekse Ankara için, sivil topluma yönelik projeler üretmekte ve iş birliği geliştirmekte istekli olduklarını belirterek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Pakdil ve Salih Koca’ya teşekkür etti. Ziyaret, hediye takdimi ve hatıra fotoğrafının alınması ile sona erdi.

ŞEYMA DÖNMEZ

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Siyaset haberleri

KARNE HEYECANINA ORTAK OLDULAR

Öğrencilerin karne heyecanına ortak olan Vali Ali Çelik, Umudunuzun ve hayallerinizin eksik olmadığı nice yıllarınız, tatilleriniz