4 dakikada okunabilir

FATİH ORUÇ GÖREVİ DEVRETTİ

İki yıldır yürüttüğü AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı görevini devreden Fatih Oruç, ticari işleriyle daha fazla ilgilenmesi gerektiğini belirterek “Bu kutlu davanın bir neferi olmaktan onur duyuyorum” dedi. Oruç’un kararını değerlendiren AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, “Davamıza olan katkılarına ve hizmetlerine şahidiz”dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kütahya Merkez İlçe Başkanı Fatih Oruç görevini devretme kararı aldığını açıkladı.

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Fatih Oruç, “Yaklaşık 2 yıldır büyük bir şerefle yürüttüğüm AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı görevini devretme kararı aldım. Görevimi, sizlerin de takdir edeceği üzere 7/24 bir tempoda, büyük bir aşk ve dava bilinci ile sürdürmekte idim. “Üstlendiğim görevim bunu gerektiriyor.”dedi.

‘TİCARİ İŞLERİMLE İLGİLENECEĞİM’

Ticari işleriyle daha fazla ilgilenmesi ve yeterli zamanı ayırabilme gerekliliğinin üstlendiği görevi devretme ihtiyacını doğurduğuna değinen Fatih Oruç, “Yolunda hizmet edebilme Şeref’ine Nail olduğum bu kutlu davanın bir neferi olmaktan onur duyarak, her daim milletimize hizmet yolunda, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bağlı olacağımı ifade ederek; Kütahya AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevimden  ayrılmış olduğumu sizlerle paylaşmak isterim”ifadelerini kullandı.

Bu süreçte günün her saatinde kendisiyle yol yürüyen, sevincini, üzüntüsünü paylaştığı herkese teşekkür eden ve helallik dileyen Fatih Oruç, “Ülkemize, Kütahyamıza, hemşehrilerimize hizmet yolunda, halis tüm dava arkadaşlarıma varsa benim hakkım helaldir” şeklinde konuştu.

‘HİZMETİNE ŞAHİDİZ’

Fatih Oruç’un kararını değerlendiren AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ise şu ifadeleri kullandı: “2 Yıldır Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı görevini sürdürmekte olan kıymetli kardeşim Fatih Oruç işlerinin yoğunluğu sebebiyle bizimle de istişare ederek görevden affını istemiştir. Gerek bu görevde , gerekse bundan önceki süreçte davamıza olan katkılarına ve hizmetlerine şahidiz. Bundan sonra da bu davaya her anlamda hizmet edeceğine dair inancımız tamdır. Kıymetli Başkanımıza teşkilatımıza vermiş olduğu katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.  Rabbim her daim yardımcısı olsun” FATMA SÜMER

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Siyaset haberleri

ÖRNEK PROJEYE PLAKET

Keramika Seramik A.Ş. Genel Müdürü Emin Yüce, üretirken gelecek nesli düşünen ve rehabilitasyon çalışmaları ile Türkiye’nin

KORKUTAN ARTIŞ

Kütahya’da 25 – 31 Aralık haftasında 100 bin kişide 167,51 olarak belirlenen vaka sayısı 1-7 Ocak