/
2 dakikada okunabilir

UMUT OLDULAR

Fatih Ortaokulu tarafından gerçekleştirilen geleneksel kan bağışı kampanyası 3 yaşında. Sen de Umut Ol sloganıyla düzenlenen kan bağışı kampanyası yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Fatih Ortaokulu Geleneksel Kan Bağışı Kampanyasını ‘Sen de Umut Ol’ sloganıyla düzenledi.

Bu sene 3’ünçüsü düzenlenen geleneksel Kan Bağışı Kampanyası hakkında yapılan açıklamada “Sen de Umut Ol” sloganıyla başlatılan ve kampanyaya yoğun ilgi gösteren öğretmen, veli ve mahalle sakinleri yürekten tebrik edildi.

Kampanyanın gerçekleştirilmesinde destek olan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit’e, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hamdi Sarıöz’e, Fatih Mahallesi Muhtarı Nurcan Duygu’ya, Okul Aile Birliğine, Kızılay Kadın Kolları Başkanı Semra Tozaraydın’a, Kızılay Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Dikay Türk’e, Kızılay Kan Bağış Merkezi Müdürü Mahmut Ulusoy’a, kampanyaya ilgi gösteren basın mensuplarına ve Fatih Ortaokulu Ailesinin mensuplarına teşekkür edildi.

Kan bağışının bambaşka hayatlara umut olduğunu belirterek kan bağışının önemine vurgu yapan Fatih Ortaokulu Okul idaresi, kampanyaya katılım sağlayarak umut olan; öğretmen, okul personeli, öğrenci ve velilerin duyarlı davranışlarının tüm Kütahya’ya ve Türkiye’ye örnek olmasını temenni etti.

FATMA SÜMER

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Resmi Kurumlar haberleri

DÜZENLEME ŞART

Konut alım satımlarında alınan yüzde 4’lük tapu harcı ödemesinde ev kredi ile alınmışsa vatandaşın üç ayrı