/
3 dakikada okunabilir

‘BU ODA HEPİMİZİN’

Tek adayla gidilen Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Odası seçiminde güven tazeleyen İlyas Aslan, “Bu oda benim değil hepimizindir. Hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” ifadelerini kullandı

Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Odası Olağan Genel Kurulu seçimlerinde mevcut Başkan İlyas Aslan yeniden başkanlığa seçildi.

Olağan Genel Kurula Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Ticaret İl Müdürü İsmail Hakkı Uygun, Kütahya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Enver Erdoğan, esnaf odaları başkanları, oda üyeleri ve davetliler katıldı.

‘YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR’

Tek aday olarak gidilen seçimde güven tazeleyen İlyas Aslan, “Bugün burada bilginin, tecrübenin ve dürüstlüğün yanında oldunuz, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu oda benim değil hepimizindir. Hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” ifadelerini kullandı.  

‘İLYAS BAŞKAN BÜYÜK ÇALIŞMALARA İMZA ATTI’

Şoförlerin sıkıntılarında oda başkanları vasıtasıyla hemhal olduklarını vurgulayan Adalet ve Kalkınma Partisi AK Parti, “Bu sorunları çözmeye çalışıyoruz. Kendisi gerek meclisimizde yaptığı ziyaretlerde gerekse Kütahya’da yapmış olduğumuz görüşmelerde odamızla ilgili sıkıntıları esnafımız ile alakalı sıkıntıları büyük oranda çözmeye gayret sarf ediyoruz. Ben geçtiğimiz süre zarfında 6 yıllık Milletvekilliliği yapıyorum. Onun öncesinde il başkanlığı yaptım. Onun öncesinde de tabi ki Gençlik kolları başkanlığı ve merkez ilçe başkan vekilliliği yaptım. O süreç içerisinde gerçekten başkanımızla çeşitli vesilelerle çalışma fırsatımız oldu. Uzun yıllarda da takip ediyorum. Kendisi gerçekten bu odaya kendisini adamış, bu oda için büyük çalışmalara imza atmış bir başkanımız. Ben burada kendisine de yeni dönemde de başarılar diliyorum” dedi.  

İlyas Aslan Başkanlığı’ndaki Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetim kurulu Asil listesi şu isimlerden oluşuyor. “Ahmet Ali Yel, Gıyas Fidan, Ethem Kuru, Galip İpek, Cengiz Yılmaz, Aziz Gürbüz, Mehmet İşler,  Akın Mutlu. FATMA SÜMER

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Resmi Kurumlar haberleri

TÜBİTAK’TAN BURS DESTEĞİ

Lisansüstü öğrenciler Nurcan Biçen ve Şeyda Kara, ‘Yara İyileştirici Bir Peptidin Yeni Analoglarının Sentezi, Karakterizasyonu ve

‘FARKLI SALGINLAR ÇIKABİLİR’

Koronavirüsün topluma etkilerinin ele alındığı söyleşide Rektör Vural Kavuncu, “Doğa kendisini dengeleyene kadar farklı salgınlar çıkabilir.