6 dakikada okunabilir

‘KÜTAHYA İÇİN BAŞARILI ÇALIŞMALARA İMZA ATALIM’

Kütahya Orman Bölge Müdürü Kemal Kayıran’ın Balıkesir Bölge Müdürü olarak tayininin çıkması üzerine Balıkesir Orman Bölge Müdürü Birol Dündar, Kütahya Orman Bölge Müdürü olarak atandı. Ekibiyle bir araya gelen Birol Dündar, “Kütahya için başarılı çalışmalara imza atalım” şeklinde konuştu

Kütahya Orman Bölge Müdürü Kemal Kayıran; Balıkesir Bölge Müdürü olarak tayininin çıkması nedeniyle Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda veda toplantısı düzenleyerek, idari kadro ile bir araya geldi. Veda toplantısı Bölge Müdürü Kemal Kayıran Başkanlığında, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İşletme Müdürlerinin katılımı ile gerçekleşti.

‘GÖREV HER YERDE DEVAM EDİYOR’

Kısa bir süre görev yaptığı Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünden güzel duygularla ayrıldığını belirten Bölge Müdürü Kayıran “Çalışma arkadaşlarım olarak sizlerle iyi bir ekip oluşturduğumuza inanıyorum. Görev her yerde devam ediyor, önemli olan iyilik ve güzelliklerle anılmak, başarı için gayret sarf etmek ve kaliteli çalışmalarda birbirimize her daim destek olmak. Bütün personelime çalıştığımız süre içinde gayretleri için teşekkür ediyor, haklarını helal etmelerini istiyorum. Her zaman kapımız sizlere açık olacak. Başarı ve güzellikler sizlerle olsun.” şeklinde konuştu.

Balıkesir Orman Bölge Müdürü iken Kütahya Orman Bölge Müdürü olarak atanan Birol Dündar; Kütahya Orman Bölge Müdürlüğündeki görevine başladı.

PERSONELLE TANIŞTI

Kütahya Orman Bölge Müdürü Birol Dündar; Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü yerleşkesinde Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İşletme Müdürleri tarafından karşılandı. Tek tek Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü idari personeli ile tanışan Bölge Müdürü Dündar, daha sonra Bölge Müdür Yardımcıları Mustafa Arpacı, Halil Karademir ve Kütahya Orman İşletme Müdürü Ali Rıza Erdem ile Bölge Müdürlüğü makamında bir araya geldi.  Sıcak karşılama için kendilerine teşekkür eden Bölge Müdürü Dündar, Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda Şube Müdürleri ve İşletme Müdürleri ile kısa bir tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

‘HERKES İŞİNİ EN İYİ YAPARSA

 GÜZELLİKLER ORTAYA ÇIKACAK’

Kütahya’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Bölge Müdürü Birol Dündar; güzel işlere imza atmak için ekip olarak çalışmanın önemine değindi ve ancak herkes işini en iyi şekilde yaparsa, güzelliklerin ortaya çıkacağını söyledi.  Dündar; “ Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünde çalışmalara başlamadan önce daha önceki süreci bilmek gerekiyor. Şube Müdürlerimiz yol gösteren durumunda. Varsa sıkıntıları çözmek, eksikliklerimizi tamamlamak gerekiyor. Ancak böylelikle en iyisini ve en güzelini yapabiliriz. Şube Müdürlerimiz ve İşletme Müdürlerimizden sunu şeklinde yaptıkları çalışmaları alalım ki, nerede olduğumuzu, programlarımızı, gerçekleşmelerimizi ve bunun sonucunda nasıl bir yol çizeceğimizi bilelim. Sonrasın da ise ekip olarak start verelim, Kütahya için başarılı çalışmalara imza atalım” şeklinde konuştu.

Bölge Müdür Yardımcıları, Şube ve İşletme Müdürlerine nazik karşılamaları için teşekkür eden Bölge Müdürü Birol Dündar, tüm çalışma arkadaşlarına başarılar dileyerek, toplantıyı sonlandırdı.

OGM

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Siyaset haberleri

ÖNCE SAĞLIK ÖNCE GÜVENLİK

Olumsuz hava koşulları nedeniyle 24-28 Ocak tarihlerinde yapılacak bütünleme sınavlarını kaçırma endişesi yaşayan öğrencilere, KSBÜ Rektörü

VAKA SAYISI ARTIYOR

Kütahya’da 1 – 7 Ocak haftasında 100 bin kişide 226,12 olarak belirlenen vaka sayısı 8-14 Ocak