/
1 dakikada okunabilir

BASIN MENSUPLARININ SİNEMA KEYFİ

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Kütahya Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen organizasyonda bir araya gelen Kütahyalı basın mensupları, “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” filmini ilgiyle izledi

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Kütahya’da görev yapan basın mensupları için etkinlik düzenledi.

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam ve çok sayıda basın mensubunun katıldığını etkinlikte Sera AVM Sinema Salonu’nda “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” filmi izlendi.

11 Ağustos 2017 günü Trabzon’un Maçka ilçesinde PKK’lı teröristlerin açtığı ateş sonucu hayatını kaybeden Eren Bülbül ve onu korumaya çalışırken öldürülen Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayat hikayesini konu alan film, basın mensupları tarafından ilgiyle izlendi.

Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenen etkinlikte Kütahyalı basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü bir kez daha tebrik eden Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam, başarılı bir çalışma hayatı dileklerinde bulunuldu.

ŞEYMA DÖNMEZ

Cevap yazın

Your email address will not be published.

Kütahya'dan son Resmi Kurumlar haberleri

ÖNCE SAĞLIK ÖNCE GÜVENLİK

Olumsuz hava koşulları nedeniyle 24-28 Ocak tarihlerinde yapılacak bütünleme sınavlarını kaçırma endişesi yaşayan öğrencilere, KSBÜ Rektörü