MHP KÜTAHYA TEŞKİLATI 18 KÖYÜ ZİYARET EDECEK

645

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları ile başlatılan “ Adım Adım 2023, Köyüm Benim Sohbet Toplantıları” kapsamında köyleri gezerek, vatandaşları ziyaret edeceklerini söyledi.

ÇÖZÜM İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ve  parti üyeleri ile birlikte göreve geldikleri günden bu yana her zaman köyleri ziyaret ederek, köy halkı ile bir araya geldiklerini ifade eden MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç ; “ Hemen hemen her hafta sonu merkezde ve ilçelerimizde köylerimizi ziyaret ederek, köy halkımızlar buluşarak sorunlarını dinliyor ve çözümleri için gece gündüz çalışıyoruz. Ayrıca köylülerimizin sesi olan köy muhtarlarımızı, MHP Kütahya Milletvekilimiz Ahmet Erbaş ile birlikte yüce meclisimizde misafir ederek, sorunların en kısa sürede çözüme kavuşması için çalışıyoruz.

‘MİLLETİN EFENDİLERİNE MİSAFİR OLCAĞIZ’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları ile tüm ülke genelinde  “ Adım Adım 2023, Köyüm Benim Sohbet Toplantıları” başlatıldı. Bu programlar kapsamında MHP Kütahya Milletvekilimiz Ahmet Erbaş, MHP Sivas Milletvekilimiz Ahmet Özyürek ve Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Necmi Yıldırım ile birlikte Cuma ve Cumartesi günü köylerimizi ziyaret ederek milletimizin efendisi köylü halkımıza misafir olacağız. Toplantı programlarımıza tüm hemşerilerimiz davetlidir.”dedi.

KÜTAHYA’NIN BİR UCUNDAN DİĞER UCUNA…

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya teşkilatı, “ ADIM ADIM 2023, KÖYÜM BENİM SOHBET TOPLANTILARI” kapsamında cuma ve cumartesi günü 18 köyü ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya gelecek. Domaniç – Karaköy ile başlayacak program Kütahya Merkez Demirciören köyü ile sona erecek. FATMA SÜMER

MHP Kütahya İl Teşkilatı tarafından hazırlanan program şöyle ;

BUGÜN

11:00 Domaniç –Karaköy

12:30 Domaniç – Muratlı Köyü

15:30 Domaniç – Ilıcaksu Köyü

18:00 Hisarcık  – Dereköy

19:00 Emet – Sülye Köyü

19:30 Tavşanlı – Çobanköy

20:30 Tavşanlı – Kuruçay Köyü

21:30 Tavşanlı – Göbel Köyü

22:30 Tavşanlı – Ayvalı Köyü

23:30 Tavşanlı – Köprücek Köyü

YARIN

10:00 Simav – Hisarbey Köyü

15:00 Gediz – Kızılüzüm Köyü

16:00 Fırdan Köyü

17:00 Çavdarhisar – İlcikören Köyü

18:30 Aslanapa – Ören Köyü

19:30 Aslanapa – Ortaca Köyü

20:30 Merkez – Sırören Köyü

22:30 Merkez – Demirciören Köyü
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *