TEDBİRLERİ ALIYORUZ’

471

Hal esnafını dinleyen Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, “Depolama alanlarından, pazar yerlerimize ulaşana kadar geçen sürede, vatandaşımızın taze sebze ve meyveye ulaşması için gerekli tedbirleri alıyoruz. İfadelerini kullandı

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, hal esnafını ziyaret ederek, hem istek ve taleplerini dinledi hem de hayırlı işler temennisinde bulundu.

Meyve ve sebzeleri inceleyerek, esnaftan piyasa ve lojistik hakkında bilgi aldı. Vatandaşlarımızın taze ürünlere ulaşmasını sağlayan, hal esnafına teşekkür eden Başkan Işık şunları söyledi; “Esnafımızla tek tek görüştük. Her fırsatta söylüyoruz, göreve geldiğimiz ilk günden beri esnafımızın yanındayız. Her zaman bize geldiklerinde destek verdik vermeye devam edeceğiz. Depolama alanlarından, pazar yerlerimize ulaşana kadar geçen sürede, vatandaşımızın taze sebze ve meyveye ulaşması için gerekli tedbirleri alıyoruz. Esnafımızın talepleri olduğunda, onları her zaman dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırız. Tüm esnaflara Allah’tan bol ve bereketli rızıklar ve kazançlar diliyorum” temennisinde bulundu.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *