NG KÜTAHYA SERAMİK 2023 KOLEKSİYONU UNICERA’YA DAMGA VURDU

436

NG Kütahya Seramik, Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na 2023 koleksiyonu ile damga vurdu. Avrupa’dan Körfez ülkelerine, Ortadoğu’dan Rusya’ya kadar çok sayıda ülkeden de ziyaretçileri ve sektör profesyonellerini ağırlayan NG Kütahya Seramik standını 10 bine yakın kişi ziyaret etti.

Türkiye’nin yanı sıra pek çok ülkenin sektör temsilcileri tarafından da yakından takip edilen dünyanın 2. Büyük ihtisas fuarı UNICERA 2022’de 5 günlük maraton sona erdi. Tasarımda sınır tanımayan yaklaşımıyla Türk seramik sektörünün dünyadaki vitrinine değer kazandıran NG Kütahya Seramik, farklı doku, renk ve boyutlara sahip 2023 koleksiyonu ile bu sene de UNICERA’ya damgasını vurdu.

Sektörün buluştuğu UNICERA’da dünyada daha önce üretilmemiş renk ve ebatlardaki serileriyle Türk seramik sektörünün ulaştığı son noktanın da temsilcisi olan NG Kütahya Seramik, DDG teknolojisiyle tasarladığı 3DF’in yanı sıra Stardust Effect, Soft ve Metronorm koleksiyonlarıyla işlevselliği, zamansız güzelliği ve teknolojiyi buluşturan inovatif yaklaşımını fuarda gözler önüne serdi.

10 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ

İstanbul Fuar Merkezi’nde 7 Kasım’da açılışı yapılan UNICERA Seramik, Mutfak ve Banyo fuarında bin metrekarenin üzerinde bir alana kurulan NG Kütahya Seramik standı birbirinden özel ürünleri ve uzman satış personeliyle fuarın en çok ilgi gören markası oldu. 2023 koleksiyonu ile NG Kütahya Seramik standı 5 günde yaklaşık 10 bin kişiyle ziyaretçi akınına uğradı.

2023 KOLEKSİYONU TAM NOT ALDI

2023 koleksiyonu tasarım ve teknolojisiyle de fuarda fark yaratan NG Kütahya Seramik, endüstri 4.0 fabrikasında DDG teknolojisini kullanarak tüm zamanların en yenilikçi koleksiyonu 3DF ile mekanlara bambaşka bir boyut kazandırıyor. Modern ve klasik mermer dokularından ilham alan koleksiyon, özel teknolojisi ile 3D görünümüne olağanüstü bir derinlik katıyor ve geleneksel yöntemler ile elde edilemeyecek etkileri mekânlarda yaşatıyor. Bu özel teknoloji ile seramik yüzeylerin kurallarını yeniden yazan NG Kütahya Seramik, 3D yüzey dekorasyonu ile dokusal efektleri fazlasıyla hissettiriyor. İnovatif koleksiyonuyla yaşam alanlarında hem mat hem de parlak görünümler sunuyor. 3DF koleksiyonunun başyapıtları; Ares, Damasen, Lord, Luserna, Darka, Traverten, Artos, Beton, Liberty, Nuvola, Atrium, Aston ve Moonstone günümüz mimari dünyasını sofistike ve zengin yüzey seçenekleriyle tanıştırıyor.

YAŞAM ALANLARINI DEĞERİNİ YÜKSELTİYOR

Stardust Effect koleksiyonu ilhamını yıldızlı gecelerin ışıltısından alıyor. Cesur renk tonlarının hâkim olduğu Tosca, Osso ve Delmar koleksiyonun göz alıcı serileri arasında yer alıyor. Teknoloji ve estetiğin bir araya geldiği koleksiyon, benzersiz ışıltısı ile kullanıcılarına çok özel bir deneyim yaşatıyor. Mermer yüzeyindeki kristal etkisi, eşsiz renk geçişleri, derinlik hissi yaratan görünümü ile Stardust Effect yaşam alanlarının değerini ve ışıltısını yükseltiyor.

SOFT KOLEKSİYONU İLE YENİ BİR YAŞAM FELSEFESİ

Soft koleksiyonu ile de yepyeni bir yaşam felsefesi yaratan NG Kütahya Seramik, modern mermer tasarımıyla Tosca ve Crown, traverten görünümlü Ravel, duru hislere hitap ederek beyazın dinginliğini yansıtan Loren ve Carrara ürünlerinden oluşan koleksiyon, yumuşak yüzey dokusuyla yaşam alanlarına benzersiz bir kimlik kazandırıyor.

METRONORM SERİSİ İLE DİNAMİK YÜZEYLER

Cesur renklere kendi mermer yorumunu katan Metronorm serisi, NG Kütahya Seramik’in en son trendlerden ilham alan minimalist koleksiyonu… Kendine özgü özel stiliyle seramiğin ayırt edici boyut çeşitliliğini yansıtan ve dinamik renk ile yüzeyleri olan koleksiyon, küçük ve büyük ölçekli tüm mimari projelerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Çok farklı çeşitte döşeme kombinasyonu sunuyor.

FATMA SÜMER
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *