‘YEŞİL BİR OSB OLUŞTURACAĞIZ’

183

Herhangi bir yatırımcı, Ankara bürokrasisinde bir problem yaşadığı zaman destek olmanın görevleri olduğunu ifade eden 30 Ağustos OSB Yönetim Kurulu Başkanı Salih Çetiner, bölgeye çam,lavanta, iğde ağaçları dikeceklerini belirtti. Çetiner, “Yeşil bir OSB oluşturacağız” ifadelerini kullandı

Kütahya 30 Ağustos Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Çetiner, 2023 yılında OSB’de restoran, büfe, kargo şubesi ve ATM gibi sosyal donatıların hizmete sunulacağını ifade etti.

SALİH ÇETİNER (HÜSEYİN EFE/KÜTAHYA-İHA) Kütahya 30 Ağustos Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Çetiner, 2023 yılında OSB’de restoran, büfe, kargo şubesi ve ATM gibi sosyal donatıların hizmete sunulacağını ifade etti.

‘YATIRIMCIYA DESTEK GÖREVİMİZ’

30 Ağustos OSB’nin her geçen daha da büyüyüp geliştiğini belirten Çetiner, “Yönetim olarak, çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yatırımları şekillendirmek, Ankara bürokrasisinde herhangi bir yatırımcımızı herhangi bir şekilde, bir problem olduğu zaman buradan destek olmak görevimizdir.” Dedi.

OSB’de bir kargo şubesi üzerine çalıştıklarını ifade eden Çetiner, 2023 içerisinde restoran, büfe aynı zamanda ATM ve kargonun olduğu bir sosyal donatı alanını yapacaklarını açıkladı.

‘2 BİN ÇAM DİKECEĞİZ’

OSB’nin önümüzdeki yıllarda daha yeşil olacağını kaydeden Salih Çetiner, “Orman Bölge Müdürlüğümüzün desteği ile ağaç dikimi gerçekleştireceğiz. Bunlar genellikle çam ağacı lavanta ağacı iğde ağacı. Hem güzel koksun, hem de güzel gözüksün diye bir uğraşımız var. 2 bin civarında çam ağacını yine dikeceğiz. Yine Orman Bölge Müdürlüğümüzden rica ettik her yere küçük bir fide olarak dikelim küçük bir ağaç dikelim istedik. Kendileri buna ‘tamam’ dediler. Yani yetişmiş çam ağaçlarını getirip burada belli bölgelerinde yetişmiş çam ağaçlarını dikeceğiz. Yeşil bir OSB oluşturacağız” ifadelerini kullandı.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *