‘İŞİMİZ ÇOK’

228

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığına seçilen İbrahim Seyman, “İşimiz çok. Partimizi iktidara getirmek için çalışacağız.” İfadelerini kullandı. Kongrenin tatlı bir rekabet içinde geçtiğini belirten İYİ Parti İl Başkanı Ali Soycan ise İbrahim Seyman ve Yönetim Kuruluna başarılar diledi

MERLEZ İLÇE BAŞKANI

İBRAHİM SEYMAN

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığı Kongresi Bengisu Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi. İbrahim Seyman, Kütahya Merkez İlçe Başkanı oldu.

Kongreye dair açıklamalarda bulunan İYİ Parti İl Başkanı Ali Soycan, Abdullah Sayar ve İbrahim Seyman’ın “iyiler geliyor” sloganıyla yarıştıkları Kütahya Merkez İlçe Kongresinde İbrahim Seyman’ın Merkez İlce Başkanı olduğunu açıkladı.

YİNE İYİ’LER KAZANDI

Tatlı bir rekabetin olduğu bu seçimde yarışan katılımcıları tebrik eden Ali Soycan, İbrahim Seyman ve Yönetim Kuruluna başarılar diledi ve “Yine İYİ’ler kazandı.” Dedi.

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığına seçilen İbrahim Seyman, “Kongremiz Kütahyamıza, Camiamıza hayırlı olsun. Emeği geçen bütün dava arkadaşlarıma teşekkür ederim. İşimiz çok. Partimizi iktidara getirmek icin çalışacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı. ŞEYMA DÖNMEZ DEMİRDAŞ
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *