BAŞKAN IŞIK VATANDAŞLARI UYARDI: ‘CAN YANMADAN KIŞI ATLATALIM’

202

Karla mücadelede Kütahya Belediyesi ekiplerinin 7/24 sahada olduğunu söyleyen Başkan Işık, Kütahyalılara dikkatli olmaları için uyarılarda bulundu. Başkan Işık, “Hız yapmadan can veya mal kaybına yol açmadan bu sezonu da atlatalım” dedi.

‘ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR’

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, gece gündüz demeden karla mücadelesini sürdüren Kütahya Belediyesi ekiplerinin saha çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Işık, “Çalışma arkadaşlarımız Kütahya’mızın her yerinde kapanan yolların açılması ve tuzlanması konusunda çalışmalarını devam ettiriyorlar” dedi.

Kütahya Belediyesi ekipleri, şehirde etkisini sürdüren kar yağışı sonrası tüm ekipmanları ve personelleriyle çalışmalarını sürdürüyor. Şehrin genelinde cadde, sokak ve kaldırımlarda kar küreme, temizleme ve tuzlama çalışmaları devam ederken Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, ekiplerin çalışmalarını yerinde inceledi.

‘BOLLUK BEREKET GETİRSİN’

Kütahya Belediyesi ekiplerinin 7/24 sahada olduğunu söyleyen Başkan Işık, “Uzun zamandan beri hepimizin beklediği kar yağışına şükürler olsun kavuştuk. Bolluk ve bereket içerisinde bir yıl geçirelim inşallah. Ekipler de karla mücadele için hazırlıklıydı. Şu anda 4 gündüz mesaisinde 4 de gece mesaisinde olmak üzere toplam 8 ekiple, çalışma arkadaşlarımız Kütahya’mızın her yerinde kapanan yolların açılması ve tuzlanması konusunda çalışmalarını devam ettiriyorlar. Kazasız ve belasız bir kış geçirelim.” Şeklinde konuştu.

‘HIZ YAPMAYALIM’

“Ekiplere sağlıkla ve sıhhatle hizmet etmeyi Rabbim nasip etsin” duasında bulunan Başkan Işık, “Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum, inşallah bolluğa ve berekete vesile olur. Tüm dünyanın su sıkıntısı çektiği bir dönemde buna da ihtiyacımız vardı” dedi. Kütahyalılardan özellikle dikkatli olmalarını isteyen Başkan Işık, “Hız yapmadan can veya mal kaybına yol açmadan bu sezonu da atlatalım. Sahada çalışan tüm ekiplerimize de teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *