‘TÜRKİYE YÜZYILI ZAFERİMİZ OLSUN’

453

AK Parti Milletvekilliği aday adaylığını açıklayan İnşaat Mühendisi Necati Kaymak, “Sizleri gönlü Türkiye için çarpan herkesin haykıracağı bir “Türkiye Yüzyılı Zaferi” duama ortak olmaya davet ediyorum.” İfadelerini kullandı.

‘İTTİHATÇILARIN HASTALIĞINA YAKALANDILAR’

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Milletvekilliği aday adaylığını açıklayan İnşaat Mühendisi Necati Kaymak, basın açıklamasında bulundu. Neden aday adayı olduğuna dair bilgi veren Necati Kaymak, “Bir tarafta enerjisini “Aşkınan koşan yorulmaz!” diyerek açıklayan çalışkan, özverili, fedakâr bir lider varken, diğer tarafta terör örgütüyle ilişkisi ayyuka çıkmış bir partinin desteğine muhtaç 6+1’li bir masa var. Bununla birlikte masada kendisini milliyetçi ve terör örgütü düşmanı olarak tanımlayan bir parti nasıl yer alabilir? Çelişkilerle dolu bu birliktelik nasıl mümkün olabiliyor? Aslında cevabı çok basit. Çünkü bunlar da; “Abdülhamit gitsin de ne olursa olsun” ortak paydasında buluşan ittihatçıların hastalığına yakalanmışlar ve: “Erdoğan gitsin de ne olursa olsun!” sloganını sayıklıyorlar.” İfadelerini kullandı. 

‘BU DUAYA ORTAK OLUN’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye’nin son yirmi yılda muazzam bir atılım gerçekleştirdiğini dile getiren Necati Kaymak, “Recep Tayyip Erdoğan” ismi artık bir liderin ismi olmaktan çıkmış, Türkiye ve tüm dünya Müslümanları için bir umut, bir sembol haline gelmiştir.”dedi Torunlara anlatacak bir Türkiye Yüzyılı Zaferi için dua ettiğini belirten Kaymak, “Sizleri gönlü Türkiye için çarpan herkesin haykıracağı bir duaya ortak olmaya davet ediyorum.” Şeklinde konuştu.

1994 yılında Refah Partisiyle başlayan Necati Kaymak, “İki dönem Belediye meclis üyeliği yaptı ve ikinci dönemin son iki yılını kurucu üyesi olduğum AK Parti meclis üyesi olarak devam ettirdi. Kurucu üye olarak ilin ilk teşkilat çalışmalarında il ilçe,köy ve belde teşkilat kuruluşlarında bizzat bulunan Kaymak, 2002 tarihinden 2019 yılına kadar aralıksız partinin her kademesinde görev yaptı.

BÜNYAMİN ÇAPGULAŞ
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *