DPÜ’DE SON HAZIRLIKLAR YAPILIYOR ‘ÖĞRENCİLERİ DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ’

162

Öğrencilere sundukları yemeğin evlerinde tükettikleri kalitede ve aynı zamanda kolayca alabilecekleri en uygun fiyatta olacağını belirten DPÜ Rektörü Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, “Rezervasyon sistemiyle öğrencilerin hangi yemekleri arzuladıklarını da tespit edeceğiz. Onları dört gözle bekliyoruz.” Dedi

‘EVLERİNDEKİ YEMEĞİN KALİTESİNDE OLACAK’

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, yemekhane personeli ile yaptığı toplantının ardından öğrencilerimizin yemekleri hakkında açıklama yaptı. Yemekhane personeli ile birlikte öğrencilere sunacakları menülerin denetimlerini yaptıklarını ifade eden Rektör Kızıltoprak, “Son hazırlıklarımızı gözden geçirdik, yemek salonlarımızı kontrol ettik. Keyifli bir hazırlık toplantısı yaptık. Öğrencilerimize sunduğumuz yemek evimizde tükettiğimiz yemek kalitesinde ve aynı zamanda kolayca alabilecekleri en uygun fiyatta tuttuk. Mümkün olduğunca yemek menülerimizi haftada 2 kırmızı et, 1 beyaz et ve mevsim sebzeleriyle ve bakliyatlarla menülerimizi oluşturduk. Öğrencilerimizin gelişmelerine katkı sağlayacak ve yemek yerken arkadaşlarıyla sohbet etme imkânı sağlayacak şekilde yemek salonlarımızı düzenledik.” Dedi.

MENÜ ÖĞRENCİ İSTEKLERİYLE BELİRLENECEK

Rezervasyon sistemiyle öğrencilerin hangi yemekleri arzuladıklarını da tespit edeceklerini ifade eden Rektör Kızıltoprak, “Hangi menü türlerinde yoğunlaşacağımızı göreceğiz. Bu şekilde hem yemek israfını önleyeceğiz hem de öğrencilerimiz kaliteli yemeği en uygun fiyata almış olacaklar. Ben de üniversite öğrencisi olan üç çocuk babasıyım. Öğrencilerin yemekhanelerden beklentilerini çok iyi biliyorum. Öğrencilerimiz çok kıymetli ve her şeyin en iyisini en kalitelisini hakediyor; Onları dört gözle bekliyoruz.” Dedi. Rektör Kızıltoprak, bütün öğrencilere iyi bir eğitim öğretim hayatı diledi.

DPÜ
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *