TOBB KÜTAHYA OSB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GÜZEL BİR GELECEĞİN KAPILARINI ARALIYOR

150

TOBB Kütahya OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sanayinin kalbinde kaliteli eğitim anlayışı, güçlü altyapısı, ücretsiz yemek, ücretsiz servis, ücretsiz kıyafet, yurtdışı staj imkanı ile tercih döneminde yeni öğrencilerini bekliyor.

Geleceğin meslek profesyonellerini yetiştiren TOBB Kütahya OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, bu yıl da yeni öğrenciler ile başarı yolunda emin adımlarla yürümek için sabırsızlanıyor.

TOBB Kütahya OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi alanında uzman eğitmenler eşliğinde, teorik bilgiyi pratiğe dönüştüren kaliteli eğitim sistemi ile geleceğin mesleklerinde sanayi ve teknolojinin ihtiyaç duyduğu yetenekli bireyler yetiştiriyor.

ÜCRETSİZ YEMEK VE SERVİS İMKANI

Modern laboratuvarlar, atölyeler ve uygulama alanları ile donatılmış bir kampüse sahip okul güçlü altyapısı ile dikkat çekerken; öğrencilerine ücretsiz sağlıklı ve dengeli beslenme imkanı, şehir içi ücretsiz servis hizmeti, ücretsiz okul kıyafetleri sunuyor.

Sanayinin kalbinde eğitim ile öğrencilerine Kütahya OSB’nin güçlü sanayi bağlantıları sayesinde uygulamalı eğitim imkanı vaat eden okul yurtdışı staj imkanı ile de göz dolduruyor.

Mezunlarının Kütahya OSB bünyesindeki firmalarda iş bulma imkanına sahip olduğu okulun kapıları, tercih etmek isteyen öğrenciler için açık olacak.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *