22539681_1474362482631948_1893768309070529170_n

EŞSİZ GÜZELLİK

Domaniç dağlarında sonbahar yürüyüşü düzenlendi. Yapılan yürüyüşte bölge doğa tutkunları ve fotografçılar tarafından yoğun ilgi görürken, doğanın eşsiz güzelliği herkesi hayran bıraktı. Yürüyüşe katılan AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu’da bölgenin turizme kazandırılması gerektiğini ifade etti

Sonbaharın gelişiyle kartpostallık görüntülerin oluştuğu Kütahya ile Bursa sınırlarındaki Domaniç dağlarında sonbahar yürüyüş etkinliği düzenlendi. Yürüyüşe AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, doğa severler ve fotoğraf sanatçıları katıldı. Gerçekleştirilen yürüyüşte doğaseverlerin ve fotografçıların ilgi odağı haline gelen Domaniç dağlarının turizme kazandırılması gerekliliği gözler önüne serildi.

‘TURİZME

KAZANDIRILMALI’

Domaniç’in her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip olduğunu dile getiren AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, bu bölgeyi herkesin görmesini gerektiğini ifade ederek, “Domaniç her mevsim ayrı güzel bir ilçemiz. Fakat sonbahar için ayrı bir güzelliğe sahip. Bu dünya zevkinden herkesin nasiplenmesini isteriz. Domaniç Dağlarında atv sürüşü ve yürüyüş yaptık. Domaniç sizi çağırıyor. Bu dağları turizme kazandırmak ilçemiz ve bölge açısından büyük önem taşıyor” diye konuştu.

 

 
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *