Untitled-3

TBMM’DE AKGENÇLİK RÜZGARI

AK Parti Kütahya Gençlik Kolları Teşkilatı, Ankara’ya giderek Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki Grup toplantısına katıldı.

AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Teşkilatı, partinin grup toplantısına katılmak için yüz kişilik ekiple Ankara’ya çıkarma yaptı. Gençlik Kolları üyeleri toplantıda Başbakan Binali Yıldırım’ın açıklamalarını dinledi. Başbakan Yıldırım’ın konuşmasını sık sık sloganlarıyla bölen üyeler dikkatleri üzerine çekti.

DİĞER İLLERE DERS VERDİK

Diğer illerden de gelenler olmasına rağmen, organize anlamında ders verdiklerini belirten AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Batur, “Toplantıya katılan üyelerimiz üzerine düşen görevi yaptı. Katılan tüm arkadaşlarım, tek yumruk olarak grup toplantısına damgalarını vurdular. Gerek Başbakanımızın gerekse milletvekillerimizin dikkatini üzerlerine çektiler. Milletvekillerimizin hepsi tek tek arayarak teşekkür ettiler. Çoğunluğu yönetim kurulu üyelerimizden oluşan grubumuza üniversite ve lise teşkilatlarımızda katıldı” dedi.

MEYDANLARA SIĞMIYORUZ

AK Gençlik’in duyarlı olunması gereken yerlerde, her zaman üzerine düşen görevi yaptığını ve yapamaya da devam edeceğine dikkat çeken Batur, “Ülkemizin Cumhurbaşkanına ve Başbakanına duyduğu sevgiyi bu tarz organizasyonlarda gösteriyoruz. Partimize duyduğumuz sevdayı rakamlarla ölçmek mümkün değil. Meydanlara Sığmıyoruz. Milletvekillerimiz bizleri sabahın çok erken saatlerde olmasına rağmen karşıladılar ve ağırladılar. 4 milletvekilimizin hepsi de ayrı ayrı arkadaşlarımızla görüştü. Bu manada diğer illere örnek olabilecek gençlik potansiyelini orada gösterdiğimizi ifade ettiler. Görevimizin bilincindeyiz, çalışmalarımızı bu yönde devam ettiriyoruz” diye konuştu.

GURURLANDIK

İl Gençlik Kolları Teşkilatını TBMM’de ağırlayan AK Parti Kütahya Milletvekilleri Şükrü Nazlı, Vural Kavuncu, İshak Gazel ve Ahmet Tan gençlerle sohbet etti. Kavuncu toplantı sonrası yaptığı açıklamada, “Haftalık TBMM Olağan Grup Toplantımızda Kütahya’dan gelen misafirlerimiz renk kattılar, gururlandık.” dedi. M.RIDVAN CEBECİOĞLU
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *