Untitled-6

VEKİLLERDEN BAYRAM TURU

AK Parti Kütahya Milletvekilleri Şükrü Nazlı, Vural Kavuncu ve İshak Gazel Kütahya’nın ilçelerinde vatandaşlarla bayramlaştı.

AK Parti Kütahya Milletvekilleri Şükrü Nazlı, Simav, Gediz, Şaphane’de, İshak Gazel, Dumlupınar, Aslanapa ve Çavdarhisar’da, Vural Kavuncu ise Tavşanlı, Hisarcık ve Domaniç’te vatandaşlarla bir araya gelerek, bayramlaştı.

Kütahya’nın Çavdarhisar, Dumlupınar ve Aslanapa ilçelerini ziyaret eden Milletvekili İshak Gazel, ”Kurban bayramı dolayısıyla ilçe ziyaretlerimizi yaptık. Vatandaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde bayramlaşıp onların dertlerini dinledik. İlçe teşkilatlarımızla bayramlaştık. Tüm Kütahyalı hemşerilerimizin Kurban Bayramı’nı kutlar, kesilen kurbanların kabul olmasını ve tüm ümmetin dertlerinden kurtulmasını Cenabı Allah’tan niyaz ederim” ifadelerini kullandı.

Simav, Gediz ve Şaphane’de Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen halkla bayramlaşma programlarına katılan Mustafa Şükrü Nazlı, vatandaşlarla sohbet edip bayramlarını kutladı. Kütahya’nın Simav ilçesinde, Kurban Bayramı dolayısıyla, AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ’ın da katıldığı bayramlaşma töreninde konuşan Nazlı, “Müslümanlara yapılan zulümler sebebiyle buruk bir bayram sevinci yaşıyoruz. Bizler Türk milleti olarak üzerimize düşen görevleri manevi olarak yaparken, maddi görevleri de yapmaya hazırız. Devletiyle milletiyle bir bütün olan ülkemizin Başkomutanı Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği mesajlar çok önemlidir. Arakan’daki zulümlere sessiz kalamayız. Simav’ın her platformda gösterdiği maddi ve manevi desteği bu konuda da göstereceğinden hiç şüphemiz yok. Bu duygu ve düşüncelerle, birlik ve beraberliğin daim olmasını diliyor, bayramınızı kutluyorum” dedi.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *