OSB’DE ALT YAPIYI BAKANLIK YAPACAK

OSB’DE ALT YAPIYI BAKANLIK YAPACAK

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde yeniden Belediye Başkanı seçilerek görevine başlayan Mustafa Güler, önemli açıklamalarda bulundu. Güler, 12-13 milyon TL maliyetli OSB’deki elektrik yapım işi ve atık su arıtma tesisisin Bakanlık tarafından yapılacağını söyledi

İlk olarak geçtiğimiz hafta Ankara’da Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile yaptığı görüşmeyi aktaran Başkan Güler, buradan 2 müjdeyle döndüğünü söyledi. Başkan Mustafa Güler, “Güçlü bir merkezi hükümet ile yol arkadaşıyız. Bunun meyvesini daha geçen hafta aldık. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank ile Tavşanlı OSB’nin 2. etabının elektrik yapımı işleri ve atık su arıtma tesisi konularında görüşme yaptık. Nihayetinde; yaklaşık 1 milyon TL tutarındaki elektrik yapım işi ile 12-13 milyon TL’ye mal olacak olan atık su arıtma tesisi Bakanlığımız tarafından yapılacak. Bu anlamda OSB’ye olan talep de artacaktır” ifadelerini kullandı.

‘STRATEJİK PLANI OLUŞTURURKEN HALKIMIZA SORACAĞIZ’

Tavşanlı Belediyesi’nin 5 yıllık stratejik planı oluşturulması ile ilgili çalışma yürüttüklerini dile getiren Başkan Güler şunları söyledi: “Biz Tavşanlı Belediyesi’nin 5 yıllık stratejik planı ile ilgili çalışmalarımıza başladık. Bu anlamda önümüzdeki hafta kamu kurumları, belediye personeli ve halkımıza yönelik anket yapacağız. Tavşanlı Belediyesi’nin önümüzdeki 5 yıllık planı ile ilgili halkımızın düşüncesi bizim için önemli. Bunun için görev alan anketörlerimize yardımcı olursanız sevinirim.”

‘ARTIK İŞİMİZE BAKMAMIZ LAZIM’
Tavşanlı halkına seçimin ardından gösterdiği teveccüh dolayısıyla teşekkür eden Belediye Başkanı Mustafa Güler, “Seçimi geride bıraktık. Hayırlı olsun ziyaretlerini yoğun şekilde kabul ettik. Cuma günü itibariyle bu ziyaretleri tamamlamak istiyoruz. Tüm halkımızla Tavşanlı ortak paydasında buluşmak istiyoruz. Halkımıza gelin Tavşanlı’mızı birlikte yönetelim çağrısı yapıyorum” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN YARDIMCILARI

NACİ ERARSLAN VE İSMAİL AKA

Tavşanlı Belediyesi’nin yeni dönemde görev alan belediye başkan yardımcılarını da açıklayan Başkan Güler, “10 Mayıs Cuma günü itibariyle yeni belediye başkan yardımcılarımız görevlerine başlıyor. Bu anlamda Belediye Meclisi’mizde görev alan Naci Erarslan ve İsmail Aka kardeşlerimiz 5 yıllık yeni dönemde belediye başkan yardımcıları olarak görev alacaklar. Önceki dönemde görev yapan Mehmet Atabay ve Ali Özden kardeşlerimize de tüm Tavşanlı halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum. 10 senelik dönem içerisinde bu iki arkadaşımızla son derece verimli çalışmalar yürüttük. Tavşanlı’nın gelişiminde bu arkadaşlarımız aktif rol aldılar” dedi. İSMAİL GÜL

 

http://gazetekirkuc.com/osbde-alt-yapiyi-bakanlik-yapacak/ linkinden çıktı edilmiştir.
Sayfayı yazdırmak için TIKLAYIN! Kapat