2.LİGE ÇIKACAĞIZ BİZ İNANIYORUZ

844

Belediye Kütahyaspor Teknik Direktörü İsmail Güldüren, Pazar günü oynanacak olan Hendekspor maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Güldüren Hendekspor maçından galibiyet ile ayrılmak istediklerini ifade ederken, 2. Lige çıkacaklarına inandıklarını söyledi

Zorlu bir 3 haftanın kendilerini beklediğini ve maçlara tek tek bakmak gerektiğini söyleyen güldüren, önceliklerinin deplasmanda oynayacakları Hendekspor maçından galibiyet ile ayrılmak ve play-off’ları garantilemek olduğunu söyledi. “Oyuncularıma güveniyorum, sakat oyuncumuz yok cezalı oyuncumuz var ama bizim için bunlar bahane değil” diyen Güldüren “çıkıp elimizden gelenin en iyisini yaparak Kütahya’ya galip dönmek istiyoruz.

Bayram öncesi Batman Petrolspor ile kendi sahamızda oynayacağımız maç bizim için çok önemli taraftarımıza buradan bir mesaj iletmek isterim, bizi yalnız bırakmasınlar nasıl önceki maçlarda bizi son topa kadar destekledilerse bu maçta da bizi desteklemelerini istiyorum.

Ligin son maçını deplasmanda Erbaa spor ile yapacağız bu maçında zorluk derecesi diğer maçları aratmayacak kadar yüksek olacaktır. Ama dediğim gibi biz 2. Lig hedefi olan bir kulübüz ve bu şehir bunu hak etti, tüm oyuncularım bu bilinçte maçlara hazırlanmakta kimsenin endişesi olmasın. Allah’ın izniyle play-offlar’dan 2.lige çıkacağız biz inanıyoruz, oyuncularım inanıyor, yönetim inanıyor şehirde inansın. Yolun sonunda güzel günler bizi bekliyor. Buradan Belediye Başkanım Prof. Dr. Alim Işık’a Kulüp Başkanımız Erdoğan Çolak ve tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum bizi geldiğimiz günden beri hiç yalnız bırakmadılar, hep destekliyorlar” dedi.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *