NG AİLESİ MOTİVASYON GECESİNDE BULUŞTU

360

PATRON ORKESTRANIN BAŞINA GEÇTİ, 30 ÇALIŞANIYLA KONSER VERDİ

NG Grup, çalışma arkadaşlarıyla motivasyon gecesinde bir araya geldi. Aslı Hünel’in sahne aldığı gecede Sema Güral Sürmeli’nin de aralarında bulunduğu 30 kişiden oluşan NG Ritim Grubu da ilk kez dinleyicilerle buluştu ve perküsyon şovuyla izleyenlerden büyük beğeni topladı.

Adını Kütahya’dan alarak yarattığı değerle tüm Türkiye’yi saran ve ülke sınırlarını aşarak bugün dünyanın en saygın markaları arasında yer alan Kütahya Porselen ve NG Kütahya Seramik çalışma arkadaşlarıyla motivasyon gecesinde buluştu. Motivasyon etkinlikleri kapsamında NG Grup şirketleri bünyesinde 10 ila 40 yıl süreleri arasında çalışanlara plaket de verildi.

EKİP RUHUNUN RİTMİ:

NG RİTİM GRUBU’NDAN MÜTHİŞ ŞOV

Aslı Hünel’in sahne aldığı gecede NG Grup çalışanlarından oluşan 30 kişilik NG Ritim Grubu da sahne aldı. Aslı Hünel konser sırasında daha önce kendisi için özel olarak hazırlanan porselen tacını da Gülsüm Güral Müzesi’nde sergilenmek üzere Sema Güral Sürmeli’ye iade etti. Kütahya’daki Saklı Dünya Restoran’da gerçekleşen geceye Nafi Güral, Gülsüm Güral,  Sema Güral Sürmeli, Erkan Güral,  Hediye Güral Gür, Gülden Güral ve NG Grup çalışanlarının yanı sıra ailenin yakın dostları Saffet Emre Tonguç, Serda Büyükkoyuncu, Yelda İpekli, Müge Sırmabıyık ve Mustafa Seven de katıldı.

‘NG RİTİM GRUBU İLE MOTİVASYONUMUZU ARTIRDIK’

Sema Güral Sürmeli’nin de aralarında bulunduğu 30 kişiden oluşan NG Ritim grubu, motivasyon gecesindeki perküsyon şovuyla büyük beğeni topladı. NG Grup Kurucu Başkanı Nafi Güral, gecede Aslı Hünel’e ve NG Ritim grubuna teşekkürlerini sunarak “Bu kadar kısa zamanda daha önce hiç tecrübesi olmadıkları bir enstrüman grubunu bu kadar güzel icra eden NG Ritim grubuna tebriklerimi, takdirlerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Sema Güral Sürmeli NG Ritim grubu hakkında bilgi verdi: “Benim çok uzun yıllardır böyle bir hayalim vardı ama bir türlü gerçekleştiremedim. Birçok hobim var ama bunlar genelde bireysel çalışmalar. Ben değil, biz olarak takım ruhuyla ortaya çıkacak bir işi çok arzu ediyordum.  Aniden tüm personelimize mail attık ve bir ritim grubu kurmaya karar verdiğimizi duyurduk. ‘Ben varım’ diyen 30 arkadaşımızla çalışmalara hemen başladık. Bildiğiniz üzere  30 Ağustos’un 100. yılı… Biz bu gecemizi Dumlupınar’a, Dumlupınar’da bizim için hayatını veren 137 bin şehidimize adayarak gerçekleştirmek istedik ve tamamen tesadüfen 30 kişi olduğumuzu fark ettik. Sahnede 12 farklı enstrüman var. 12 farklı enstrümanın aynı ton çalabilmesi ve birbirini aslında hiç tanımayan ekip arkadaşlarımızın burada birlik olabilmesi bizim için çok önemliydi. İnanılmaz motive olduk. İnanılmaz eğlendik. İnanılmaz güzel anılar biriktirdik.”

SEMA GÜRAL’DAN NG MARŞI

NG Ritim grubu porselen ve seramik ürünlerle birlikte ayrıca plastik varillerle ritim yaparak atık maddelerin yeniden değerlendirilmesine de dikkat çekti. Grubun sürprizlerinden biri de 10. Yıl marşı koreografisi ve NG Marşı oldu. Sözü ve güftesi Sema Güral Sürmeli’ye ait NG Marşı dinleyenlerden büyük beğeni topladı.

FATMA SÜMER
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *